Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Indie vs Nowa Zelandia: Finał World Test Championship, dzień 5 – NA ŻYWO! | sport

Załóżmy, że zaczynamy na czas. Albo jeszcze lepiej, jakoś udało nam się zdobyć 98 rzutów zarówno dziś, jak i jutro, z dogrywką i wszystkim, co zostało. To 196 sum, aby znaleźć sposób na dotarcie do mety, co jest nieistotne w okolicznościach dających wiele melonikom, na zadaszonej podłodze dla najlepszej części 36 plus.

Jeśli w Nowej Zelandii będzie około 3, parytet zostanie zerwany zaraz po obiedzie. Ze względu na nasz rysunek, wyjmijmy je również w tym momencie. Zachęcone ich powrotem z piłką, Indie znów łamią się jeszcze szybciej, osiągając dziś wieczorem 200/5 kikutami.

Nowa Zelandia wyszła jutro rano mocna, osiągając 5/50 w pierwszych 90 minutach gry. Zostawili 250, aby wygrać przy 70 dodatkowych sumach. Idą po to. Naprawiono spadki akcji, ale nie zrezygnują z pościgu. Colin de Grandhomme run-a-ball 50 wraz z melonikami stawia ich na krawędzi. Zostały dwie sumy, potrzeba 13.

Southee i Bould to Nowozelandczycy, z których dwoje ma sześć razy więcej do gry niż którykolwiek z 10 lub 11 miejsc w historii krykieta testowego. Southee nie może nawiązać połączenia aż do ostatniego przedostatniego przekazania — jest poza Rose Bowl! Siedem do wygranej, bumerang przeciwko Boltowi. To taniec interpretacyjny, zguba, każda piłka wymachująca i chybiona, w pewnym sensie każda piłka omijająca stolarkę.

To przedostatnia kula Mistrzostwa Świata w Testach Wreszcie i BUM, ciągnie ją przez krowi róg! sześć! Wyniki poziomu! Ciężar świata spoczywa na barkach Bumrah, wypływa z końca hotelu. Dostarcz, pełny obrót do tyłu, przymknij, biegnij! To krawat! Trzeci remis w historii Test krykieta! Niesamowity punkt kulminacyjny. Kohli i Williamson będą razem trzymać berło wysoko.

Albo wyłączymy złe oświetlenie dziś o 17:00 później, a jutro będzie padało. Kohli i Williamson wciąż trzymają razem wysoko różdżkę. Tak czy inaczej, zostań ze mną, aby zobaczyć, czy rzeczywistość dorównuje fikcji. ranek.

READ  Wiadomości transferowe Liverpoolu - odejście Roberta Lewandowskiego, strajk Harveya Barnesa, stan Erlinga Haalanda