Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Idź za Johnnym Deppem, gdy jego prawniczka Camille Vasquez zdobywa własną rzeszę fanów | Johnny Depp

takOni Depp pozywa swoją byłą żonę Amber Heard za zniesławienie go w artykule Washington Post z 2018 r., w którym Heard zauważa, że ​​aktor poważnie ją znęcał – zarzut, który Depp twierdzi, że storpedował jego karierę. Ale po tygodniu kontrowersji pojawiła się kolejna gwiazda, mistrzyni zespołu prawnego Depp, Camille Vazquez.

Hashtag #camillevasquez ma ponad 980 milionów wyświetleń w TikTok. jeden film dla Szybkie obiekcje Snake’a Według głównej adwokat Heard, Elaine Breedhot, zebrał prawie 30 milionów wyświetleń. Dwuminutowe nagranie TikTok z przerwami na sali sądowej — „Skąd ta kobieta zdobyła dyplom” — zbiegło się w czasie ze wzrostem liczby wyszukiwań w Google o 1820% południowo-zachodniej szkoły prawa, Vazquez University (wyszukiwania hasła USC, College Undergraduate Vasquez, wzrost o 127%). ) Inny TikTok porównuje Vasquez do Rachel Zane, orła prawnego Meghan Markle grała zatrudnienie garnitur.

Dramatyczny biały garnitur Vasquez nosił część zeznań Hearda, o których prawdopodobnie mówi się najwięcej, odkąd Hillary Clinton przyjęła nominację demokratów na prezydenta. Krótko po tym, jak Disney+ upuścił zwiastun środowego serialu telewizyjnego Marvela She-Hulk, który opowiada o prawniku, który podziela chwiejny nastrój Bruce’a Bannera, Vasquez już zaczynał. Inspirujące memy. Przed budynkiem sądu hrabstwa Fairfax zwolennicy Deppa wpadli w zasadzkę na Vasquez uściski i selfie.

A co z wcześniej nieznanym Vasquezem, który zajmował się głównie wewnętrznymi skargami korporacyjnymi przed podpisaniem procesu celebryty o kontrakt, o który zabiegało tak wiele osób?

Vásquez urodził się w San Francisco w kubańskich i kolumbijskich rodzicach. Obecnie jest Fellow of Brown-Rudnick, gdzie w zeszłym roku została uznana za jedną z „najlepszych prawników do oglądania”. Wcześniej asystowała Deppowi w sprawach przeciwko jego byłemu prawnikowi Jake’owi Bloomowi i byłemu menedżerowi biznesowemu Joelowi Mandelowi.

Po utrzymywaniu stosunkowo niskiego profilu w większości relacji z procesu za pomocą młotka, 37-letni Vásquez wkroczył w imieniu głównego adwokata Ben Chiu i znalazł się w centrum uwagi, aby zająć się zeznaniami świadka Amber Heard. Vasquez, młoda kobieta taka jak Heard, wydawała się bardziej odpowiednim śledczym niż Qiu w średnim wieku.

Kręcąc głową i przewracając oczami, Vasquez przedstawiła się przed kamerami, nosząc Bredehoft, kiedy przesłuchiwała swojego klienta. Vasquez złożyła kilka skutecznych obiekcji, uniemożliwiając Bredehoft ustalenie faktów, które mogłyby być na korzyść jej klienta. Od czasu do czasu Vasquez wzdychał, zanim Bredehoft nawet zadał jej pytanie. Po jednym sprzeciwie sędzia Penny Azkarat poprosiła Bridhoft o przeformułowanie pytania; Po chwili Breedhoft krzyknął: „Próbuję, próbuję”.

Występ Vasqueza próbował złagodzić wpływ zeznań Hearda, jednocześnie odwracając uwagę od niektórych niszczycielskich dowodów fizycznych przeciwko Deppowi, w tym wiadomości tekstowych z groźbami, a także poważnych zarzutów o nadużycia i nadużycia, które Heard złożył pod przysięgą.

Camille Vasquez przytula swojego klienta Johnny’ego Deppa w sądzie w Wirginii. Zdjęcie: Brendan Smyalofsky/AFP/Getty Images

Podczas przesłuchania Vásquez zaatakował wiarygodność Hearda. Między innymi: Vásquez dostarczał zdjęcie za zdjęciem Hurd bez szwanku, które zostało zrobione w następstwie zarzutów o nadużycia aktora i powtórzył, że Heard nie dotrzymał obietnicy zrzeczenia się ugody rozwodowej z Deppem.

Reakcje na nią w sądzie opinii publicznej przypominają rolę Johnny’ego Cochrana w połowie lat 90. podczas procesu OJ Simpsona. Jeden z komentatorów sprzeciwu Vasqueza ogłosił go na TikTok jako „Prawo Hermiony”. Inny tryskał: „Uwielbiam, skąd wiesz, kiedy Amber bawi się słowami, a ona od razu je zatrzymuje”.

Interakcje Vasquez z Deppem doprowadziły do ​​plotek internetowych o romantycznej kłótni między nimi – pomysł, który był Vasquez się śmieje Kiedy fotograf oświadczył się mu przed salą sądową. (Podobno Vazquez był związany z brytyjskim pośrednikiem w handlu nieruchomościami.) Najprawdopodobniej wspólne dotknięcia i uściski Deppa i Vasqueza zostały zaprojektowane – jak przewidywali eksperci od mowy ciała – aby Depp wygląda bardziej miękko.

Jej znakomita rola jest kolejnym dowodem na to, że ten proces o zniesławienie stał się przebojem telewizyjnym. Posiadanie wysokiej rangi prawnika w sądzie to jedno, posiadanie prawnika z własną grupą wielbicieli to co innego.

READ  Mówi się, że Max George ożywia swój związek z byłą żoną Ryana Gage'a, Stacey