Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Księżniczka Beatrice wystąpiła na uwielbianym przez Queen’s Chelsea Flower Show | Królewski | Aktualności

Para weźmie udział wraz z kilkoma członkami rodziny królewskiej, w tym mężem Sophie, hrabią Wessex oraz księciem i księżną Gloucester.

Chociaż królowa nie została uwzględniona w ogłoszeniu udziału w Pałacu Buckingham, podobno Jej Wysokość ma nadzieję na uczestnictwo pomimo jej problemów z poruszaniem się.

Rozumie się, że tego dnia zdecyduje, czy dołączyć do innych członków rodziny.

Podczas wydarzenia członkowie rodziny królewskiej zostaną powitani przez prezesa Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego Keith Wade przed zwiedzaniem ogrodów.

Na Platynowy Jubileusz Królowej powstanie prywatny ogród, w którym znajdą się wycięte laserowo stalowe sylwetki Jej Królewskiej Mości.

Byłoby otoczone 70 posadzonymi glinianymi doniczkami – po jednym na każdy rok jej panowania.

33-letnia Beatrice jest córką księcia Andrzeja i jego byłej żony Sarah Ferguson.

Od czasu do czasu uczestniczy w wydarzeniach publicznych jako członek rodziny królewskiej.

Jednak ona i jej 31-letnia siostra Eugenie są obywatelami prywatnymi i każda z nich ma własny zawód – na przykład Beatrice rozpoczęła karierę jako osobista klientka w Selfridges, aby zdobyć doświadczenie zawodowe w czasie wolnego roku.

Rzecznik powiedział BBC, że księżniczka „chciała zdobyć doświadczenie w dużym sklepie detalicznym i procesie zakupu”.

Były plany rozszerzenia ich roli w rodzinie królewskiej po Megxit – ale jeden z ekspertów spekulował, że zostało to ograniczone z powodu pozwu z udziałem księcia Andrzeja.

Richard Fitzwilliams powiedział Express.co.uk: „Wykonują bardzo niewiele obowiązków królewskich.

„Jednak jakiekolwiek rozszerzenie ich ról, które prawdopodobnie było spowodowane mniejszą liczbą starszych członków rodziny królewskiej, a wielu z nich nie jest już młodszymi, jest teraz niemożliwe w dającej się przewidzieć przyszłości”.

Książę Kentu, książę, księżniczka Michael of Kent i księżniczka Alexandra również wezmą udział w pokazie kwiatów w Chelsea.

Goście zostaną również przeniesieni do Ogrodu Umysłu, który został zaprojektowany jako kolorowa i otwarta przestrzeń zachęcająca do relaksu i otwarcia się.

READ  Love Island: Widzowie po opalaniu błagają komisję, aby powiedziała Laurze Whitmore, że ma szminkę na zębach

Park ten zostanie później przekazany lokalnej organizacji charytatywnej Mind, aby zapewnić leczenie środowiskowe osobom z problemami ze zdrowiem psychicznym.

Na wystawie kwiatowej znajdzie się także Ogród Powierniczy RAF Charitable Trust, święto wsparcia charytatywnego dla personelu RAF, weteranów i rodzin od ponad 100 lat.