Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mike Mora: Mąż fotografa Kelis umiera w wieku 37 lat po zdiagnozowaniu raka |  Wiadomości z USA

Mike Mora: Mąż fotografa Kelis umiera w wieku 37 lat po zdiagnozowaniu raka | Wiadomości z USA

Fotograf Mike Mora, mąż piosenkarza Kellys, został uhonorowany po tym, jak pojawiły się wieści o jego śmierci w wieku 37 lat.

Mora został zdiagnozowany z zaawansowanym rakiem żołądka w 2020 roku i opublikował serię postów o jego leczeniu na Instagramie w zeszłym roku.

Kierownictwo Kelly potwierdziło smutną wiadomość w oświadczeniu dla serwisu informacyjnego Showbiz Entertainment Tonight.

„Niestety prawdą jest, że Mike Mora zmarł” – czytamy w oświadczeniu. „Prosimy wszystkich o poszanowanie prywatności Kelis i jej rodziny od teraz. Dziękuję.”

Kelis i Maura pobrali się w 2014 roku i mają razem dwójkę dzieci, a także najstarszego syna z pierwszego męża, rapera Nasa.

W styczniu 2020 roku, przed postawieniem diagnozy, Kelis opowiedziała w wywiadzie dla Guardiana o ich życiu na odległym ranczu w Kalifornii, mówiąc, że ona i Maura wspólnie zajmują się ziemią.

Mora często udostępniał zdjęcia gwiazdy, najbardziej znanej z hitów, takich jak Milkshake, Trick Me, Caught Out There i Good Stuff, na swoim Instagramie, a także zdjęcia zwierząt na farmie.

Kellys nie skomentował publicznie swojej śmierci.

Fotograf Brian Bowen Smith był jednym z tych, którzy oddali hołd Mora, udostępniając zdjęcia na Instagramie i pisząc w poniedziałek: „Przykro mi słyszeć o odejściu naszego drogiego przyjaciela Mike’a zeszłej nocy.

„Praca z tobą była świetną zabawą. Uwielbiałem wszystkie twoje pytania i twoją pasję do rodziny i fotografii.”

Zakończył swój list nazywając Morę „wspaniałym fotografem”, który „przejdzie długą drogę” i zachęcił swoich zwolenników do oglądania jego prac.

READ  LadBaby pobiło rekord The Beatles, zajmując 4 miejsce na Boże Narodzenie nr 1 | Muzyka