Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Słaby mąż Kate Garraway, Derek Draper, uśmiecha się, gdy tworzy luksusowy park

Słaby mąż Kate Garraway, Derek Draper, uśmiecha się, gdy tworzy luksusowy park

Kate Garraway z dumą pokazała ogród zdrowia i dobrego samopoczucia, który stworzyła dla swojego wątłego męża Dereka Drapera na Love Your Garden we wtorek wieczorem.

W specjalnym wydaniu prezenterka Good Morning Britain, lat 54, szukała sposobów na włączenie roślin leczniczych do swojej przestrzeni na świeżym powietrzu w północnym Londynie, aby pomóc 54-letniemu Derekowi, który doświadcza poważnych komplikacji po zarażeniu Covidem.

Derek, który został wprowadzony w śpiączkę indukowaną przez lekarzy w marcu 2020 roku i może obecnie umrzeć, jeśli zostanie pozostawiony bez pomocy przez trzy dni bez opieki eksperta, powiedział Kate: „To jest twoja część ogrodu”.

Idąc dalej: Kate Garraway z dumą pokazała ogród zdrowia i dobrego samopoczucia, który stworzyła w swoim domu w północnym Londynie, swojemu wątłemu mężowi Derekowi Draperowi na Love Your Garden we wtorek

Starając się dostosować swoją przestrzeń na zewnątrz, aby pomóc Derekowi, Kate powiedziała o swoich planach: Chcemy zmienić ogród w coś więcej niż tylko przestrzeń. Naprawdę chcę uprawiać rośliny, które naprawdę poprawią nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Filmowana w różnych porach roku, od wiosny do żniw, Kate walczyła ze złą pogodą, robiąc trzy różne grządki – lecznicze, herbaciane i aromaterapeutyczne.

Powiedziała: „Jeśli spojrzysz poza początkowe piękno roślin, może to dać ci o wiele więcej. Nie pokazałem w pełni, że możesz dobrze się rozwijać, ale myślę, że zdecydowanie nauczyłem się, że możesz zwiększyć swoje szczęście.

Herbal: 54-letnia prezenterka Good Morning Britain, która szuka sposobów na włączenie roślin leczniczych do swojej przestrzeni na świeżym powietrzu, aby pomóc Derekowi

Herbal: 54-letnia prezenterka Good Morning Britain, która szuka sposobów na włączenie roślin leczniczych do swojej przestrzeni na świeżym powietrzu, aby pomóc Derekowi

Prezenterka odwiedziła Kew Gardens, gdzie dowiedziała się o leczniczych właściwościach roślin i zainspirowała się własnymi pomysłami na ogród, aby stworzyć granicę roślin wypełnioną korzyściami z przeciwutleniaczy, oddzielny ogród herbaciany i ogród do aromaterapii.

Kate wyhodowała cztery gałązki mięty i lawendy. Z pomocą 12-letniego syna Billy’ego robi własną herbatę ziołową i spray do pokoju.

Kate powiedziała: „To będzie o wiele więcej niż myślałam.

„Zabrałem ogród, który jest miejscem rodzinnych rozrywek i przekształciłem go w coś, w czym musi teraz żyć nasza rodzina”.

Widzowie zabrali się na Twittera, aby skomentować wzruszające sceny. Jeden napisał: „Wspaniale widzieć uśmiechniętego D. Wszystkiego najlepszego”, podczas gdy inny dodał: „Co za przejażdżka Kate”.

KOCHAM TO: Jak później Kate wyjaśniła Derekowi ogród, powiedziała: „To jest twoja część ogrodu”, a były polityk promieniał, podziwiając granice.

KOCHAM TO: Jak później Kate wyjaśniła Derekowi ogród, powiedziała: „To jest twoja część ogrodu”, a były polityk promieniał, podziwiając granice.

rodzina: powiedziała:

Rodzina: Powiedziała: „Wzięłam ogród, który jest miejscem rodzinnej zabawy i zmieniłam go w coś, w jaki powinna żyć teraz nasza rodzina”.

Zapachowa kuchnia: Kate wyhodowała cztery gałązki mięty i lawendy oraz stworzyła własną herbatę ziołową i spray do pokoju z pomocą jej 12-letniego syna Billy'ego.

Zapachowa kuchnia: Kate wyhodowała cztery gałązki mięty i lawendy oraz stworzyła własną herbatę ziołową i spray do pokoju z pomocą jej 12-letniego syna Billy’ego.

Ogród: Filmowana w różnych porach roku, od wiosny do żniw, Kate walczyła ze złą pogodą, przygotowując trzy różne grządki roślin – lecznicze, herbaciane i aromaterapeutyczne

Ogród: Filmowana w różnych porach roku od wiosny do czasu żniw, Kate walczyła ze złą pogodą, przygotowując trzy różne grządki roślin – lecznicze, herbaciane i aromaterapeutyczne

Genialne: Widzowie zabrali się na Twittera, aby skomentować wzruszające sceny.  Ktoś napisał:

Genialne: Widzowie zabrali się na Twittera, aby skomentować wzruszające sceny. Jeden z nich napisał: „Miło widzieć uśmiechniętego doktora. Życzę wszystkiego najlepszego”

Trzecia modelka powiedziała: „Kate Garraway w Love Your Garden – jest całkowicie normalna, a ogrodniczki to Felicity Kendall / The Good Life! To mogło być tylko dobre. Co za świetny pomysł na ich ogród.

Podczas gdy czwarty napisał: „Jesteś inspiracją dla Kate”. Inny napisał: „Cudownie teraz oglądam”.

READ  Biograf Diany mówi: Meghan nie wróci do Wielkiej Brytanii ze względu na sprawę Kate

W zeszłym miesiącu Kate poinformowała o stanie zdrowia Dereka i ujawniła, że ​​może siedzieć na wózku inwalidzkim tylko przez 20 minut, zanim prześle powiadomienia.

Trudne: W zeszłym miesiącu Kate poinformowała o stanie zdrowia Dereka i ujawniła, że ​​może siedzieć na wózku inwalidzkim tylko przez 20 minut, zanim podniesie flagę.

Trudne: W zeszłym miesiącu Kate poinformowała o stanie zdrowia Dereka i ujawniła, że ​​może siedzieć na wózku inwalidzkim tylko przez 20 minut, zanim podniesie flagę.

Zapach dobry: Derek poczuł zapach kwiatu

Zapach dobry: Derek poczuł zapach kwiatu

Prezenterka Good Morning Britain pojawiła się dziś rano, aby omówić swój drugi film dokumentalny o powrocie Dereka do zdrowia po Covid-19, a gwiazda szczegółowo opisała również ich podróż do Meksyku na profesjonalne leczenie Dereka.

Uznając walkę Dereka o siedzenie przez długi czas, Kate opowiedziała, jak początkowo myślała, że ​​pomysł, aby wyruszył w 5000-milową podróż, był „zwariowany”.

Kate mówiła o tym, że całodobowa opieka Dereka nie jest już możliwa do utrzymania na dłuższą metę, i mówiła o Dereku, który wybrał się na wycieczkę do Meksyku po tym, jak tamtejszy lekarz zaoferował pomoc.

Wyjaśniła: „Przychodzi moment, w którym pieniądze się kończą. Jeśli nie ma struktury długoterminowej pomocy, co zrobimy?”

Ogrodnictwo: Trzeci wystawca powiedział:

Ogrodnictwo: Trzecia modelka powiedziała: „Kate Garraway in Love Your Garden – Ona jest całkowicie naturalna, a ogrodniczki to Felicity Kendall / The Good Life! To może być tylko coś dobrego”

Nie możemy się poddać. Ten konkretny lekarz, który zajmował się ludźmi, dał nam możliwość bycia swego rodzaju przypadkiem testowym.

Dodała o swoim byłym mężu, który pracuje jako lobbysta: „Może nadal być na wózku inwalidzkim przez 20 minut, zanim zacznie jęczeć, więc myśl o przejechaniu 5000 mil wydawała się szalona.

„Myślę, że Ben Shepard był trochę zaniepokojony moim zdrowiem psychicznym”.

Jednak mimo obaw jej chłopaka spikerka wierzy, że podróż dała Derekowi „nadzieję” na jego przyszłość.

READ  Najnowsze wiadomości Barbie kontra Oppenheimer: Frontrunner pojawia się w walce o dominację kasową

Powiedziała: To jest [Ben] Wtedy to dostałem. Trochę ciężko i zabawnie pracowaliśmy, pomyślałem pod koniec podróży, jeśli nic innego z tego nie wyszło, to fakt, że to [Derek’s] Ja to zrobiłem.

„Widzę już, że powiedział sobie coś o możliwości nadziei”.

Wow: Kate usiadła i zrelaksowała się, biorąc piękną ramkę kwiatową

Wow: Kate usiadła i zrelaksowała się, biorąc piękną ramkę kwiatową