Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ucieczka do posiadłości Dicka i Angel Strawbridge emocjonalne pożegnanie ze „specjalnym” przedstawieniem

Dick i Angel Strowbridge – najbardziej znani ze swojego programu telewizyjnego Escape to the Chateau – żegnają się emocjonalnie z trasą koncertową po pięciu tygodniach w trasie ze swoimi dziećmi

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Escape to Dick Strawbridge Mansion opowiada o przyszłości

Ucieczka do pałacu Dick i Angel Strobridge emocjonalnie pożegnali się ze swoim występem na żywo.

Trasa, którą nazwali Dare to Do It – So Much More To Say, zakończyła się po pięciu tygodniach podróży dla Dicka, Angela i ich dzieci, a rodzina w słodkim przemówieniu podziękowała wszystkim, którzy przyszli ich zobaczyć.

W ramach wycieczki rodzina odwiedziła takie miasta jak Edynburg, Bournemouth, Blackpool i słynne London Palladium, gdzie szczegółowo opowiedzieli o swojej historii miłosnej i o tym, jak trafili do Château de la Motte Huson w Marigny-sur-Maen we Francji.

Ucieczka do Chateau Dick Strawbridge i Angel Adoree właśnie zakończyli swoją wycieczkę
(

zdjęcie:

Kanał 4)

zabrać do Instagrampowiedzieli: „Wróciliśmy do domu… ​​Po prawie 6 tygodniach w drodze, we wczesnych godzinach porannych wróciliśmy do rezydencji. To był prawdziwy zaszczyt i przywilej, a kochaliśmy każdą sekundę”.

„Wspaniale było widzieć tak wielu z was, poznawać i przytulać przyjaciół i rodzinę. Dziękuję bardzo, jeśli przyszedłeś do nas. sezon.Chłopcze…Dobrze wracać do domu”.

Ich fani zapełnili sekcję komentarzy, aby podziękować im za zrobienie show.

Para uczyniła z francuskiego pałacu swój dom
(

zdjęcie:

Kanał 4)

Jeden fan napisał w Internecie, a drugi dodał: „Wygląda świetnie na trasę. Szczęśliwy dom. Ciesz się”.

Po trzecie, napisał: „Poszedłem zobaczyć koncert w Belfaście, było wspaniale. Cieszę się, że wróciłeś cały i zdrowy Xxoo”.

„Niesamowita trasa, którą uwielbiałam w każdej minucie, w której uczestniczyłam, myślę, że jest na tych zdjęciach. Mam nadzieję, że jest to coroczna trasa, jeśli masz czas, może zimą, kiedy jest mniej ślubów” – powiedział.

następować Dick odpowiedział na zarzuty, że jego dzieci były zepsute.

Seria Channel 4 skupia się na przemianie pary we francuskiej rezydencji
(

zdjęcie:

Kanał 4)

Niedawno powiedział: „To śmieszne. Moja najstarsza córka, Charlotte, powiedziała:„ Jak Artur i Dorota nie zepsują życia w zamku?” Szczerze mówiąc, nie wiedzieli nic innego, wiedzą, że pracujesz nad tym, aby życie, które już żyjesz.

„Te wartości i rzeczy, które robimy, po prostu zdają sobie z tego sprawę. Tak, mają fajny pokój zabaw pełen swoich rzeczy, swoje sypialnie, mają fajne otoczenie. Ale ich przyjaciele przychodzą się bawić i to nic niezwykłego ”.

Dodał: „To normalne. Kiedy Artur i Dorota odwiedzają swoich przyjaciół w wiosce, wiecie, wiedzą, że jest inaczej, ale nie postrzegają tego jako czegoś szczególnie innego”.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Mount Clemens organizuje imprezy plenerowe, aby poczuć smak ciepłej pogody - Macomb Daily