Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hyundai Engineering wybrany preferowanym wystawcą w „Projekcie rozbudowy olefin PKN Polska”

Hyundai Engineering ogłosił 25 maja, że ​​został wybrany jako preferowany oferent w ramach EPC „Projekt rozbudowy PKN Olefin w Polsce”.

(Zdjęcie po lewej) Daniel Obagtek, prezes PKN ORLEN, Jacek Sassen, wicepremier RP, Kim Chang Haak, prezes Hyundai Engineering oraz Juan Llado, prezes TR, robią zdjęcia po ceremonii podpisania. / Dzięki uprzejmości Hyundai Engineering

Hyundai Engineering jest jedyną południowokoreańską firmą budowlaną, która pojawiła się na europejskim rynku zakładów petrochemicznych i nadal pozyskuje zamówienia na rynku Unii Europejskiej po zdobyciu w 2019 roku zamówień na instalacje polimerów polimerowych (PDH) i PP o wartości 1 miliarda euro.

Projekt rozbudowy PKN Olefiny zlokalizowany jest w Bloku na środkowym Mazowszu, około 120 km na północny zachód od stolicy Polski, Warszawy. Jest to duży projekt petrochemiczny, który analizuje benzynę produkowaną w kompleksie petrochemicznym w Block i produkuje rocznie 740 tysięcy ton etylenu, zwanego „ryżem w przemyśle petrochemicznym”.

Hyundai Engineering zawarł sojusz z hiszpańskim TR i uczestniczył w tym projekcie jako lider konsorcjum. Konsorcjum złożone z Hyundai Engineering, TR i wiodących europejskich firm budowlanych zostało wybranych jako wykonawców podwójnego zasilania i wykonało podstawowe projekty.

Projekt rozbudowy olefin PKN Polska Zdjęcie / Dzięki uprzejmości Hyundai Engineering

Od tego czasu firma Hyundai Engineering została wybrana jako preferowany oferent po zwycięstwie nad federacją konkurencyjną w uznaniu jej podstawowego projektu i możliwości biznesowych, jakie wniosła firma, która wzięła udział w przetargu EPC.

Hyundai Engineering ogłosił, że po raz kolejny wygrał mega projekt w Europie, łącząc podstawowe technologie projektowe i doświadczenie w realizacji różnych projektów w oparciu o wieloletnie partnerstwo z KBR.

Copyright © Korea IT Times Nieautoryzowane powielanie i redystrybucja jest zabronione

READ  Tysiące mogły stracić w aplikacji do handlu kryptowalutami