Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gra Conwaya rozwija się w Indiach

Gra Conwaya rozwija się w Indiach

Devon Conway to jeden z najlepszych graczy tej edycji IPL.

Odbijający Black Caps zgromadził imponujące liczby otwierające dla Chennai Super Kings, zdobywając 625 przebiegów ze średnią 52,08 z sześcioma półwiekami.

Ponownie przyczynił się do ich zwycięstwa w barażach nad Gujarat Titans, z wynikiem 40 z 34, co dało im awans do finału w poniedziałek (NZT).

„Osobiście, jak dotąd IPL było dla mnie bardzo dobre” — przyznaje zawsze pokorny Conway.

„Jeśli mnie zapytasz, w tym momencie turnieju siedziałbym na tego rodzaju liczbach i na pewno wziąłbym to obiema rękami”.

Dzięki tym występom i stałemu czasowi gry był także w stanie uzyskać cenny wgląd w warunki panujące w Indiach. W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata, każda wizyta w innym kraju jest satysfakcjonująca.

„Czuję, że z różnych powodów są subtelne zmiany, kiedy przechodzisz z jednego kortu na drugi. Na przykład kort w Chennai był nieco wolniejszy, a spinnery pomogły, a do tego narzut taki jak Lucknow i widzisz wahania wyników” – wyjaśnia Conway.

„Z drugiej strony, kiedy jedziesz do Bangalore lub Bombaju, wyniki są inne na powierzchniach, w które bardzo dobrze się uderza”.

To te subtelne zmiany, które Conway próbuje opanować z niewielką pomocą jednego z największych indyjskich mistrzów.

Nawet 31-latek nadal od czasu do czasu się uczy, o czym świadczą rady jego obecnego kapitana, emerytowanego reprezentanta MS Dhoni.

Devon Conway patrzy podczas meczu IPL.

„Uczenie się od faceta takiego jak MS Dhoni, jak zmieniają kij, nie jest czymś, co wiedziałem wcześniej, jak zmieniają się na różnych powierzchniach. Jeśli chodzi o dobre odbijanie, użyją trochę lżejszego kija, a jeśli jest trochę wolniejszy , weź trochę cięższych wierzb na środek”.

Conway tak bardzo posłuchał rady, że niecały tydzień temu, będąc w Delhi, wybrał się do swojego producenta nietoperzy SS. Współpracował z twórcami nietoperzy, aby uzyskać dwa różne nietoperze o bardzo różnej wadze.

READ  Jockey Blake Spriggs pokonuje 1000 km podczas jednej przejażdżki w Kembla

„Niektóre lżejsze nietoperze nie ważą więcej niż 2,8 funta, podczas gdy nowe, które mam, są trochę cięższe, nieco ponad 2,9 funta. Nie jestem dużym facetem – może tacy jak Martin Guptill lub Jimmy Neesham używaj cięższych nietoperzy – ale dla mnie to się stanie Spora różnica w przypadku niektórych lżejszych nietoperzy w mojej torbie. ”

Będzie mógł ponownie przetestować teorię w tej edycji IPL z Super Kings w Gujarat, Lucknow lub Bombaju oczekującymi na zajęcia.