Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gamasutra - Informacje prasowe - Znamy finalistów święta muzyki niezależnej - Festiwal gier niezależnych online autorstwa Digital Dragons!

Gamasutra – Informacje prasowe – Znamy finalistów święta muzyki niezależnej – Festiwal gier niezależnych online autorstwa Digital Dragons!


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource Games Press.]
Krakowski Park Technologiczny, Organizator Cyfrowy smok 2021, Z przyjemnością ogłaszamy finalistów w przyszłym tygodniu Święto muzyki niezależnej – Międzynarodowy konkurs, który jest doskonałą okazją dla niezależnych deweloperów do zaprezentowania swoich gier wyselekcjonowanej publiczności rówieśników z branży, weteranów i ekspertów oraz wygrania prestiżowych nagród. Wydarzenie wspierają współorganizatorzy Reboot – Adria Games Initiative i DevGAMM.

Twórcy gier w tym roku od W 50 krajach zaprezentowano ponad 250 gier. Po przetestowaniu wszystkich jury konkursu zdecydowało o wyborze 60 finalistów zostanie zaprezentowanych szerszej publiczności na Steam w dniach 13-14 maja Podczas festiwalu Indy Celebration. Większość gier będzie zawierała grywalne wersje demonstracyjne, więc gracze będą mieli okazję sprawdzić najnowsze produkty niezależne z całego świata, zanim wybiorą najlepszą grę do nagrody w głosowaniu społeczności.

Digital Dragon Indie Celebration – Pełna lista finalistów

Wśród 60 wyselekcjonowanych gier możemy znaleźć takie produkty jak gra przygodowa Postapokalipsa Raj utracony Przez PolyAmorous, Psychological Horror Pożądanie od tyłu Wykonane przez Movie Games, Feisty Isometric Szybka walka o północy Jacob Deswenel, Wojownik kart Niesamowity amerykański cyrk Powered by Klabater and Juggler Games, gra o budowaniu miast lumberpunk Timberburn Mechanistry, kooperacja Lumberhill Powered by 2BIGo, strategia turowa Orzeszki ziemne Obsługiwane przez gry Yaza lub RPG przetrwania w otwartym świecie Średniowieczna dynastia Według Render Cube.

Nagrody przyznaje AMD, lider w dziedzinie wysokowydajnych technologii obliczeniowych, graficznych i wizualizacyjnych, który od kilku lat współpracuje z Digital Dragons przy wydarzeniach wspierających niezależnych twórców gier.

AMD z przyjemnością ponownie nawiązuje współpracę z Digital Dragons, aby uczcić rozwój gier niezależnych. Razem pracujemy nad wzmocnieniem społeczności graczy niezależnych i celebracją ich pasji,” Powiedział Chris KilburnI Wiceprezes i dyrektor generalny działu komponentów klienta, AMD. „Z radością przedstawiamy 4 zwycięzcom procesory AMD Ryzen ™ 5000 do komputerów stacjonarnych – wysokowydajne procesory do gier.

READ  Rezerwa Federalna przygotowuje się do podjęcia kluczowej decyzji w sprawie stóp procentowych w obliczu zawirowań bankowych

W międzyczasie Digital Dragons przeprowadzi również bezpłatne, biznesowe wydarzenie dedykowane twórcom gier, VC i wydawcom – Poznaj Digital Dragon Action. Podstawowym elementem tego wydarzenia jest platforma matchmakingowa. Twórcy gier, inwestorzy, wydawcy i dystrybutorzy mogą organizować spotkania biznesowe na żywo. Celem jest wsparcie branży gier w tych trudnych czasach i zapewnienie im jak największej liczby miejsc pracy. Wydarzenie odbędzie się w PINE: kompleksowej platformie internetowej i platformie kojarzeń. Uczestnicy będą mogli umówić się na indywidualne 30-minutowe spotkania.

Digital Dragon Business Encounter – platforma kojarzeń

W 2021 roku Digital Dragons podzieli się na trzy niezależne wydarzenia. Pierwsze dwa spotkania – Digital Dragon Action Meeting i Independent Celebration – zostały zaplanowane na 13-14 maja jako wydarzenia online, a główna konferencja Digital Dragon Conference zaplanowana jest na 7-8 września.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz również skontaktować się bezpośrednio z Digital Dragons:
Sabina Misars Phillip – [email protected]

Przydatne linki:
Digital Dragons – oficjalna strona internetowa
Digital Dragon – Facebook
Digital Dragon – Twitter
Digital Dragon – LinkedIn
Digital Dragon – YouTube

O sponsorach:
Małopolska Jest głównym partnerem wydarzenia: władze województwa realizują szereg projektów służących innowacyjności i rozwojowi gospodarczemu Małopolski oraz ich atrakcyjności dla inwestorów. Małopolska to idealna lokalizacja do prowadzenia biznesu, zwłaszcza opartego na nowych technologiach.

KGHM Polska Miedź SA Jest to globalna i innowacyjna organizacja prowadząca działalność górniczą i wydobywczą. KGHM powstał w 1961 roku iw 2021 obchodzi 60-lecie swojego istnienia pod hasłem: Przyszłość jest z miedzi!

Leniwy To firma zajmująca się handlem grami wideo, oparta na silniku transakcyjnym i silniku biznesowym, która pomaga programistom i wydawcom na rynku, sprzedawaniu, łączeniu i ulepszaniu ich gier na całym świecie.

Informacje o Digital Dragon:
Digital Dragons to obecnie jedno z największych międzynarodowych wydarzeń branży cyfrowej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym celem Digital Dragons jest stworzenie platformy współpracy business-to-business (B2B) w ramach polskiego sektora gier, który jest jednym z najintensywniej rozwijających się sektorów branży kreatywnej. Zeszłoroczna edycja Digital Dragons, która po raz pierwszy odbyła się w sieci, zgromadziła 2900 uczestników, w tym 1100 firm z 65 krajów. Wśród przedstawicieli branży cyfrowej rozrywki znalazły się czołowe firmy polskie i zagraniczne. 366 projektów z 30 krajów zostało zgłoszonych do dwóch konkursów: Indie Celebration i Digital Dragons Indie Showcase, a relacje w mediach dotarły do ​​ponad 1,5 miliona osób. W 2021 roku Digital Dragons odbędzie się online jako cykl wydarzeń organizowanych od maja do września.

READ  Co się dzieje z Ethereum? Błyskawiczny wzrost cen kryptowalut przyćmiewa bitcoin 3 do 1 w 2021 roku

O Krakowskim Parku Technologicznym:
Krakowski Park Technologiczny (KPT) od 20 lat przyczynia się do rozwoju korzystnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości. Przez 10 lat zarządzała inkubatorem technologicznym dla startupów z branży IT. KPT inspiruje społeczność startupów, organizując różne wydarzenia, w tym warsztaty, hacki i konferencje, które pomagają zweryfikować koncepcje biznesowe. Poza tym prowadzi Program Akceleracyjny KPT ScaleUp. Firmy mogą liczyć na wsparcie kapitału zalążkowego, ulgi podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji oraz preferencyjne warunki najmu powierzchni biurowej. KPT kładzie szczególny nacisk na Przemysł 4.0 i przemysł gier wideo. Jest liderem konsorcjum hub4industry, którego celem jest kompleksowe wsparcie firm chcących wdrożyć rozwiązania Przemysłu 4.0. KPT organizuje także Digital Dragons – wiodące wydarzenie w branży gier w Europie. KPT współpracuje również z EIT Digital International, którego celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.