Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Filipińskie gwiazdy patrzą na „cud” olimpiady szachowej z Polską

MANILA, Filipiny – Filipiny będą popisywać się wieloma najlepszymi nauczycielami, którzy mają nadzieję i modlą się o cud przeciwko piątym rozstawionym Polsce, załadowanym w siódmej rundzie w momencie publikacji tego raportu z 44. Światowej Olimpiady Szachowej w Chennai, Indie.

Marc Paragua, Banjo Barcinella, John Paul Gomez i Darwin Lilo spróbują dostać się do Matki Wszelakiego Zamieszania, gdy ścierają się z Janem Krzysztofem Dudą, Casperem Björonem, Wojciechem Morandą i Mateusem Bartelem, których średnia ocena 2654 sprawia, że ​​jest przytłaczający. Kandydaci przeciwko Filipińczykom, których średnia GPA wynosi 2451.

A Filipińczycy zamierzają kontynuować swoje gigantyczne sposoby zabijania po tym, jak we wtorek obali fikcyjną Szwecję 2,5-1,5 w piątej rundzie i utrzymają faworytów Izraela w rozejmie 2-2 w środę szóstego, który wysłał ich do 11- kraj remisuje 14 z dziewięcioma punktami meczowymi.

„Damy wszystko i modlimy się o cud” – powiedział Paragua z Nowego Jorku.

Filipińczycy ze swojej strony ponownie wprowadzili WGM Janelle Mae Fraynę do składu w miejsce mistrzyni FIDE Shanii Mae Mendozy w nadziei na ożywienie jego chwiejnego show.

Prowincja spadła do 13 krajów, zajmując 48 miejsce z siedmioma punktami, po tym, jak w środę utrzymała rozejm 2-2 przez najniższą w rankingu Boliwię w szóstej rundzie.

WIMs Jan Jodilyn Fronda, Marie Antoinette San Diego i Kylen Joy Mordido również grają w ostatnich trzech panelach.

READ  Miecz używany podczas słynnej wojny średniowiecznej w Polsce