Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Euston, mamy problem”: pasażerowie MANK utknęli w Londynie pośród kolei CHAOS

„Euston, mamy problem”: pasażerowie MANK utknęli w Londynie pośród kolei CHAOS

Pasażerowie pociągów stanęli w obliczu chaosu po poważnych zakłóceniach, które miały miejsce tego wieczoru w Londynie (17 czerwca). Wszystkie usługi Avanti West Coast z Euston zostały wstrzymane po zablokowaniu ważnej linii z powodu zgłoszonego pożaru.

Pasażerowie napotkali poważne opóźnienia, a niektórym zalecono przekierowanie usług do Birmingham New Street. Avanti West Coast poinformowało, że bilety datowane na podróż dzisiaj (17 czerwca) będą ważne na podróż jutro o dowolnej porze tą samą trasą.

Setki użytkowników skrytykowało Twittera z powodu opóźnień.

Czytaj więcej: Koleje uderzają w „punkt bez powrotu” z oczekiwaniem zakłóceń, nawet jeśli zostaną anulowane

James Baker napisał na Twitterze: „Pierwsza podróż do Londynu od ponad dwóch lat i utknęła w Euston w piątek wieczorem, ponieważ wszystkie pociągi zostały odwołane z powodu pożaru na linii! #Frustracja”.

Laura Hendry napisała na Twitterze: „Byłoby naprawdę fajnie, gdyby system kolejowy mógł po prostu działać…? To moja druga podróż do / z Euston z Umieść tweeta W niecałe dwa tygodnie nastąpiły poważne zakłócenia (a strajki jeszcze się nie rozpoczęły)”.

Chaos w londyńskim Euston

Sophia Carey napisała na Twitterze: „Jeździłam pociągiem z Euston do Manchesteru (zwykle 2,5 godziny) do 4 godzin i dotarłam tylko do Milton Keynes”.

Jeden pasażer, który jechał pociągiem o 16.05 z Manchesteru Piccadilly do London Euston, powiedział, że miał przybyć o 19.05.

„Jestem teraz w pociągu do Birmingham New Street, co poradziła Avanti. Ale ponieważ Euston jest zamknięte, dosłownie każdy spróbuje przejechać z Moore Street do Londynu Marylebone” – powiedzieli. Wieczór w Manchesterze .

„A więc to są osoby dojeżdżające do pracy w Mank i Birmingham. Rzeczywisty lot z Manchesteru był w porządku, ale nikt nigdy nie miał żadnych aktualizacji i mogę sobie wyobrazić, że Moore Street to piekielna kraina”.

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych zamieścił na Twitterze zdjęcie Euston pełne pasażerów czekających na odlot, z podpisem: „Euston. Mamy problem”.

READ  Polska tradycja wciąż żyje przy wigilijnym stole na Staten Island

Avanti West Coast potwierdziło, że główna linia między Milton Keynes Central i Euston została zablokowana z powodu uszkodzenia napowietrznych przewodów elektrycznych.

Operator pociągu napisał na Twitterze: „Wszystkie loty odlatujące z Londynu Euston są obecnie zawieszone. Bilety datowane na podróż dzisiaj, 17 czerwca, będą ważne na podróż jutro o dowolnej porze tą samą trasą”.

Euston przez krótki czas działał jako wyjście tylko z powodu problemu z sygnalizacją i linią napowietrzną, nad którym pracowali inżynierowie, ale później został otwarty, a pasażerowie poinformowali, że będą trwać turbulencje.

Od tamtego czasu napisali na Twitterze, że trzy z czterech linii kolejowych, nad którymi pracowali, są już otwarte, ale zajmie trochę czasu, zanim przesiedlone usługi będą mogły z nich skorzystać.

Przeczytaj więcej dzisiejszych najważniejszych wiadomości tutaj

Przeczytaj następujące: