Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EKSKLUZYWNIE: Szefowie ITV organizują przesłuchania, aby znaleźć idealnego zastępcę Holly Willoughby w roli gospodarza „This Morning”

EKSKLUZYWNIE: Szefowie ITV organizują przesłuchania, aby znaleźć idealnego zastępcę Holly Willoughby w roli gospodarza „This Morning”

Napisała: Katie Hind, konsultantka redakcyjna w Show Business

10:50 28 października 2023, aktualizacja 12:26 28 października 2023

To jedna z najbardziej rozchwytywanych ról w brytyjskiej telewizji.

A teraz szefowie ITV postanowili przeprowadzić przesłuchania na żywo, aby znaleźć idealną gwiazdę, która w nadchodzących tygodniach zastąpi Holly Willoughby na sofie „This Morning”.

Z prezenterką Josie Gibson (38 l.), która prezentuje programy dwa lub trzy razy w tygodniu, udaje się do Australii, aby wystąpić w programie „Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!”, kadra kierownicza wykorzystuje okazję do przesłuchania prezentera na to stanowisko . Kiedy program zostanie wznowiony w nowym roku.

Źródła w sieci mówią, że „przetestują chemię i akceptowalność” szeregu potencjalnych kotwic.

Mówią również, że szukają przede wszystkim kobiety, ponieważ nadal mają nadzieję zatrudnić 48-letniego Bena Shepparda, który w styczniu przejmie rolę Phillipa Schofielda, tak jak pierwotnie planowali połączyć go z panią Willoughby.

Przesłuchania: Szefowie ITV zdecydowali się przeprowadzić przesłuchania na żywo, aby znaleźć idealną gwiazdę, która w nadchodzących tygodniach zastąpi Holly Willoughby na sofie „This Morning”
Liderka: Davina McCall jest jednym z najczęściej wybieranych przez szefów ITV następców Holly Willoughby
Pretendentka: Kate Garraway jest również rozważana przez szefów jako kandydatkę na to miejsce

Szefowie byli zachwyceni współpracą, gdy w zeszłym miesiącu próbowali u boku pana Shepparda.

Źródło powiedział The Mail: „W nadchodzących tygodniach będzie różnych gospodarzy, ponieważ szefowie będą przesłuchiwać różnych uczestników, z których niektórzy byli już w programie, a inni nie.

„Istnieje szeroka gama prezenterów, zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej, którzy pojawiali się już wcześniej, ale szefowie będą również szukać poza programem, aby wypróbować potencjalne nowe twarze.

„To oczywisty sposób sprawdzenia chemii, sympatii i samych umiejętności prezenterów, aby sprawdzić, czy potrafią sprawić, że prowadzenie dwuipółgodzinnego programu na żywo będzie wyglądało na łatwe.

„Program wymaga silnej pary, która wygląda komfortowo, czuje się komfortowo i potrafi szybko przechodzić od lżejszych momentów do trudniejszych.

„Szefowie zostali zasypani sugestiami dotyczącymi następnego duetu This Morning, ale nie spieszy się, aby wszystko dobrze przygotować, ale agenci kontaktujący się w imieniu swoich klientów cieszą się ogromnym zainteresowaniem”.

READ  Melissa George zaskakuje swoich fanów, mówiąc, że jej usta wyglądają, jakby „spały” przed deszczem

Wśród faworytek, które zastąpią 42-letniego Willoughby’ego, który dwa tygodnie temu po 14 latach pełnienia funkcji gospodarza „This Morning” zrezygnował dwa tygodnie temu, są Kate Garraway i Davina McCall.

Chociaż szefowie chcą, aby Sheppard był gospodarzem, rozważali także takie pary, jak Cat Deeley i Patrick Quilty oraz Emma i Matt Willis, ale w tej chwili wydaje się to mało prawdopodobne.

Gospodarze: Kierownictwo ITV uważa, że ​​pani Gibson i Alison Hammond są zbyt lekkie, aby zostać głównymi prezenterami
Twierdzenia: Jest również bardzo mało prawdopodobne, że Rochelle Humes dostanie tę pracę

Twierdzenia, że ​​Abbey Clancy i Storm Huntley mają otrzymać tę rolę, są nieprawdziwe, natomiast dyrektorzy wyższego szczebla ITV uważają, że Gibson i Alison Hammond są zbyt beztroskie, aby zostać głównymi prezenterami. Jest też mało prawdopodobne, że na to stanowisko zostanie zatrudniona Rochelle Humes.

Pani Willoughby opuściła program dwa tygodnie temu, gdy dowiedziała się, że istnieje spisek mający na celu jej porwanie. Jej odejście nastąpiło pięć miesięcy po usunięciu Schofielda po sporze z nią.

Nie wiadomo jeszcze, czy wróci do ITV, aby poprowadzić swój niedzielny program Dancing On Ice.