Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Strictly Come Dancing, tydzień Halloween: na żywo

Strictly Come Dancing, tydzień Halloween: na żywo

Wyjdź z szafy i przygotuj przerażająco kiepskie kalambury: tak, to coroczny Strictly Spook-Tacular. To był wieczór pełen cukierków i smakołyków, podczas którego niektórzy uczestnicy stanęli na wysokości zadania – zwłaszcza Ellie Leach (która coraz bardziej wygląda na przyszłą mistrzynię), Leighton Williams i Angela Rippon – podczas gdy inni ulegli przerażającym nerwom.

Oczywiście wciąż nie możemy się otrząsnąć po dramatycznym odejściu Amandy Abbington: dowiedz się od osoby z branży Strictly, dlaczego odeszła tak wcześnie. Czy winny jest partner Giovanni Pernice? Dowiedz się o burzliwej „podróży” sycylijskiego ogiera. Powiedz nam w komentarzach, co Twoim zdaniem się wydarzyło!

Dołącz do nas ponownie, aby zobaczyć rezultaty Niedzielny wieczór o 19:20 w BBC One.

Eli absolutnie to zabija

Eli Leitch i Vito Coppola wygrali na loterii salsowej (Morderstwo na parkiecie Sophie Ellis-Bextor – byłej uczestniczki Strictly i królowej kuchennego disco), ale w Halloween musi znaleźć się przynajmniej jedna para ubrana na zielono i wylosowali krótka słomka. Tam też był jeden trudny lift, miejscami ciężki, poza tym to była absolutna radość od początku do końca, świetna mieszanka disco i salsy, świetna energia, rytm i połączenie. Leach dobrze radziła sobie na parkiecie, zapewniając jej drżący biodra rytm i kontrolę w szybkich układach. 9, 10, 10, 9 – 38. Moje oceny: 9

READ  Naomi Campbell ma na sobie elegancką figurę w sukience w kratę podczas premiery albumu w Paryżu