Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dyskusja na temat polsko-węgierskiej współpracy gospodarczej odbyła się za pośrednictwem Internetu

Dyskusja na temat polsko-węgierskiej współpracy gospodarczej odbyła się za pośrednictwem Internetu

Nicholas Bongratz

Wtorek, 25 maja 2021 r., 09:40

Zdjęcie z Shutterstock.com

Instytut Spraw Zagranicznych i Handlu we współpracy z Fundacją im. Wacława Felczaka prowadzi internetową dyskusję „Polsko-węgierska współpraca gospodarcza: dobre praktyki i perspektywy”.

Dyskusja jest częścią cyklu warsztatów Felczaka i węgiersko-polskiej bazy wiedzy.

Wśród prelegentów znaleźli się Zolt Beksi, Senior Research Fellow na Karoly Correctional University, Nicolette Garay, Research Fellow i V4 Expert w Instytucie Spraw Zagranicznych i Handlu, Marcin Karaskevic, Dyrektor Biura Budapesztańskiego Biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Anna Wiśniewski . , Dyrektor Generalny Polsko-Węgierskiej Izby Gospodarczej.

Wydarzenie odbędzie się 27 maja w języku angielskim. Zainteresowane strony muszą wypełnić Rejestracja Od 26 maja.

Wsparcie dla Budapest Business Magazine

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starają się dostarczać Ci pomyślne wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są zgodne z faktami, dokładne i prezentowane bez obaw i bez preferencji.

Organizacje dziennikarskie na całym świecie walczyły o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej doskonalić się bez uszczerbku dla ich zdolności do działania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem angażowania najważniejszych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować tę samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, jak i jak często będziesz przesyłać nam swoje wkłady.

READ  Decyzja w Polsce budzi obawy przed wyjściem z Unii Europejskiej