Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ponad 20 samochodów było wystawionych we wtorek wieczorem w Wolverine Park w Dundee w ramach imprezy Haunted Harvest Cruise Night.

Właściciel firmy Dundee organizuje noc rejsu?

Lokalny zespół The Rusty Nail Band gościł uczestników we wtorkową noc Haunted Harvest Cruise Night, która odbyła się w Village of Dundee's Wolverine Park.  Zespół grał różne melodie z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

Nieskazitelny wygląd w oficjalnej koszuli, krawacie i czarnej bieliźnie, Ruskin Tansel z dumą trzymał swoje nowe trofeum Best of Show, gdy stał obok swojego złotego kabrioletu Shelby GT350 z 1968 roku.

Tansel dostał swój wymarzony samochód około cztery lata temu. Nie był na pokazie samochodowym od prawie czterech dekad, ale Shelby został wybrany przez sędziów spośród ponad 20 pojazdów, które wzięły udział w imprezie Haunted Harvest Cruise Night, która odbyła się we wtorek wieczorem w Wolverine Park w Dundee Village.

„Wszystkie są oryginalne i pasujące do siebie” – powiedział Tancel z Dundee o Shelby. „Ma wysokowydajny automatyczny silnik 302 V8 (silnik). To po prostu fajny samochód, od dawna jestem na liście bagażowej… Całe życie jeździłem w Fordzie; mój tata był Fordem dealera, więc widziałem wszystkie ich samochody, a ze wszystkich samochodów zaprojektowanych i zbudowanych przez Forda, uważam, że ten samochód tutaj jest najbardziej atrakcyjny i najbardziej zabawny w posiadaniu.

„I musi być wymienialny, aby to naprawić”.

Organizowany przez The Apothecary Kitchen we współpracy z Dundee’s Parks and Recreation oraz Dundee Development Authority, wieczór rejsowy obejmował przejażdżki wszystkich marek i modeli.