Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dungeons & Dragons Dark Alliance pojawi się w Xbox Game Pass w dniu premiery

Dungeons and Dragons: The Alliance of Darkness Będzie dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass po wydaniu gry. Wizards of the Coast ogłosił, że jest to nowa gra na konsole Dungeons and Dragons: The Alliance of Darkness Będzie dostępny w ramach subskrypcji Xbox Game Pass w dniu premiery gry, 22 czerwca. Oznacza to, że subskrybenci Xbox Game Pass mogą grać w tę grę na Xbox One, Xbox Series X / S, komputerze z systemem Windows 10, telefonach i tabletach za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming bez dodatkowych opłat. Gra pozostanie bezpłatna dla subskrybentów Game Pass, o ile pozostaniesz z subskrypcją Game Pass. Poza tym od pierwszego dnia gra będzie obsługiwać komputery PC i różne konsole. Nowości towarzyszył nowy zwiastun, który można obejrzeć powyżej.

Dark Alliance Jest to nowa gra RPG opracowana przez studio gier Tuque Games należące do Wizards of the Coast. Akcja gry toczy się w Dolinie Lodowego Wichru, w Zapomnianych Krainach, z udziałem słynnego bramkarza Drizzta Do’Urden i jego słynnych współlokatorów. Każda z czterech postaci jest w grze Dark Alliance Ma własny styl gry i specjalne umiejętności, a także ataki zespołowe, które sprawdzają się, niezależnie od tego, czy grasz w duecie, czy w czteroosobowej drużynie. Możesz sprawdzić podgląd ComicBook.com Dark Alliance Tutaj.

Gracze będą walczyć z ponad 30 różnymi graczami Lochy i Smoki Potwory, w tym Spectators, Frost Giants i Dragons, szukając potężnego Kryształowego Reliktu – artefaktu, który powinien znać każdy fan Drizzta. Po drodze gracze będą ulepszać swoje umiejętności, znajdować cenne łupy, tarcze i przedmioty oraz sprawdzać swoją siłę przeciwko niektórym z najpotężniejszych potworów D&D.

Oprócz nowego Dark Alliance Gra, Wersje ponownie oryginalne Dark Alliance I Dark Alliance 2I Obie są również ogłaszane w tym samym świecie, ale są całkowicie oddzielnymi grami.

READ  Alpina wprowadza na rynek B4 Gran Coupe Teaser w pobliżu swojego światowego debiutu

Dungeons and Dragons: The Alliance of Darkness Zostanie wydany na Xbox Series X / S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i PC 22 czerwca.