Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Devon Conway przygotowuje się do powrotu testu czarnych kapsli przeciwko Bangladeszowi

Devon Conway ma zagrać w Black Caps w serii dwóch testów przeciwko Bangladeszowi.

Mateusz Impey/Photosport

Devon Conway ma zagrać w Black Caps w serii dwóch testów przeciwko Bangladeszowi.

Kontuzjowany otwieracz Devon Conway ma zamiar ponownie przetestować czarne berety.

Conway został wyznaczony na środę w składzie Nowej Zelandii XI, aby zagrać z Bangladeszem w dwudniowym meczu na Mount Monganui w dniach 28-29 grudnia, przed pierwszym testem w Bay Oval.

Leworęczny nie gra od początku listopada po złamaniu kości w dłoni, kiedy uderzył rakietą z frustracji, że został wysłany przeciwko Anglii w półfinałowym zwycięstwie Nowej Zelandii na 20. mistrzostwach świata.

Conway, który został wybrany do kadry Nowej Zelandii, jest w trakcie pełnego powrotu do zdrowia po kontuzji ręki.

Czytaj więcej:
* Zespół z Bangladeszu opuszcza MIQ, aby trenować przed dwoma testami przeciwko Black Caps
* Black Cups dwukrotnie koncertuje w Pakistanie w latach 2022/2023
* Trener kręgli z Bangladeszu, Rangana Hirath, ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19 w Nowej Zelandii

„Naprawdę nie mogę się doczekać powrotu do konkurencyjnego krykieta i mam nadzieję, że odniosłem sukces w grze” – powiedział Conway.

„Właśnie zacząłem ponownie uderzać i testować swoją rękę, więc mam nadzieję, że wrócę do drużyny Nowej Zelandii. Nie ma nic lepszego niż przypadek meczu, który naprawdę mógłby to przetestować i pomóc zbudować pewność siebie”.

Nowa Zelandia

Bramkarz Black Caps Tom Blundell wraca do krajowego krykieta po pół wieku z Wellington Firebirds.

Bangladesz przeprowadzi dwa testy przeciwko Nowej Zelandii, pierwszy rozpoczynający się na Mount Monganui w Nowy Rok, a drugi w Christchurch w Hagley Oval. Skład Black Caps zostanie nazwany w czwartek.

Neil Wagner został również powołany do składu, który składa się głównie z obiecujących młodych graczy, ponieważ leworęczny melonik szuka więcej krykieta po tym, jak nie został włączony do drużyny Black Caps w dwóch testach w Indiach.

READ  Brytyjska lekkoatletka Dame Kelly Holmes ujawniła, że ​​jest gejem

Nowa Zelandia XI: Ma’ara Ave (Central Stags), Jakob Bhula (Wellington Firebirds), Jack Boyle (Canterbury), Devon Conway (Wellington Firebirds), Jacob Cumming (Otago Volts), Joey Field (Central Stags), Jarrod McKay (Otago Volts), Tim Pringle (dystrykt północny), Brett Rundle (dystrykt północny), Mitch Renwick (Otago Volt), Tim Robinson (Wellington Firebirds), Neil Wagner (dystrykt północny), zostanie dodany kolejny gracz.