Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy chciałbyś odmienić swój dom na angielskie Święta Bożego Narodzenia?

Brytyjczyk zainspirowany komedią romantyczną Wakacje proponuje w okresie świątecznym zamianę domu z nieznajomym.

Aktor Jules Knight opublikował wideo w serwisie TIK TokFilm, w którym zapraszał każdego na świecie do wzięcia udziału w „wymianie domu” z nim, obejrzało ponad 750 000 osób w ciągu czterech dni.

Knight powiedział Breakfast, że jest „zasypywany ofertami” i nie miał pojęcia, że ​​film stanie się tak popularny w Internecie.

„Przejrzałem wiadomości… Myślę, że otrzymałem około 5000 bezpośrednich wiadomości… Przeglądałem je jedna po drugiej i było wiele świetnych ofert” – powiedział.

Knight powiedział, że zainspirowała go amerykańska komedia romantyczna The Holiday z 2006 roku, opowiadająca o dwóch kochających się kobietach z przeciwnych stron świata, które organizują zamianę domu, aby uniknąć złamanego serca w okresie Bożego Narodzenia i w okresie świątecznym.

„To film, o którym wszyscy teraz mówią, ponieważ są Święta Bożego Narodzenia i prawdopodobnie ostatnio widzieliście kogoś używającego muzyki.

„Pomyślałem, dlaczego by nie nakręcić krótkiego filmu o zamianie domu i może po prostu wykorzystam muzykę z filmu. I tak właśnie się stało, ale naprawdę się udało”.

Aktor Jules Knight opublikował swój pomysł zamiany domu na Tiktok.

Knight powiedział, że otrzymał wiadomości od ludzi z takich miejsc jak Barbados na Karaibach, Kapsztad w Republice Południowej Afryki, Bali w Indonezji, Australia, a nawet Nowa Zelandia z prośbą o zmianę, ale ostrzegł, że jego dom w Wielkiej Brytanii może nie być właściwym miejscem na tropikalne wakacje.

„Kiedy jest sucho i słonecznie, jest tu bardzo pięknie… więc zostanę w pudełku po butach, dopóki będzie trochę słońca” – zażartował.

Zapytany, jak prawdopodobne jest, że wybierze Nową Zelandię jako miejsce docelowej zamiany swojego wymarzonego domu, Knight odpowiedział, że jest „chętny”, ponieważ był tu już wcześniej.

„Byłem w zespole i zagraliśmy koncert w Arrowtown. Byliśmy tam przez dwie noce i bardzo mi się podobało. Może to będzie szansa, aby wrócić”.

READ  Wielki reset turystyki był stuprocentową porażką.