Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co krytycy mówią o Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch?

Pro Skater 1 + 2 od Tony Hawk jest teraz dostępny na Nintendo Switch, umożliwiając fanom grę w podróży.

Pierwotnie wydany na komputery z systemem Windows, PlayStation 4 i Xbox One, Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 W końcu trafił na konsole PlayStation 5, Xbox Series X i S.

Teraz gra w końcu pojawiła się na Nintendo Switch. Zdobywając natychmiastową informację zwrotną, gracze Switcha i fani serii wydają się cieszyć z tego doświadczenia. Ale co mówią krytycy, którzy recenzowali to na Nintendo Switch?


Krytycy uwielbiają Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch

Obraz za pośrednictwem Activision
Obraz za pośrednictwem Activision

Przenośne i przenośne możliwości T.Suwak Unihawk Pro 1 + 2 Na Nintendo Switch to ogromny sukces. Według Metacritic ma obecnie wynik 85/100, który jest uważany za „ogólnie korzystny”.

Wszystkie sześć recenzji na Metacritic jest pozytywnych, bez mieszanych lub negatywnych recenzji krytyków. Dostałem trzy wyniki na 90, dwa na 80 i jeden nieco wyższy na 83.

Nawet obniżając efekty wizualne z innych konsol na Nintendo Switch, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest reklamowany jako równie przyjemny. Nowe wydania są już powszechnie lubiane, ale możliwość grania w nie w podróży za pośrednictwem Switcha to tylko wisienka na torcie.

Doniesiono o Nintendo Live,

„Dzięki nieskazitelnej wydajności zarówno w trybie zadokowanym, jak i przenośnym oraz efektom wizualnym, które po pewnych koniecznych kompromisach nadal wyglądają jak część, jest to jeden zestaw, który gorąco polecamy odblokować jak najszybciej”.

TheGamer wspomniał o jedynym problemie dotyczącym gier, które gracze mogą uzyskać,

„Jedynym problemem, jaki każdy może mieć z tą grą, jest to, że osobiście wolą gry THUG i THAW oparte na kombinacjach. Równie dobrze mógłbym, ale jeśli chodzi o surowe wrażenia z THPS, ta gra ma wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej”.

Ogólnie rzecz biorąc, Przełącznik Nintendo Wersja gry jest obowiązkowa dla posiadaczy Switcha. To powiedziawszy, zabawa i łatwość płynąca z grania w Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na Nintendo Switch z nawiązką rekompensują niewielki spadek grafiki.

Edytowane przez Sego Samuela Balla

READ  Kiedy zostaną wydane dwie podzielone aktualizacje?