Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chris Novak, szef działu badań i projektowania konsoli Xbox, odchodzi po prawie 20 latach

Chris Novak, szef działu badań i projektowania Xbox, który pracował w Microsoft od prawie 20 lat, odchodzi z firmy, ogłosił we wtorek na LinkedIn. Według LinkedIn, na swoim obecnym stanowisku, które zajmował od ponad pięciu lat, kierował doświadczeniami użytkowników w takich usługach, jak Xbox Game Pass, Xbox Cloud Gaming i Xbox Live. W firmie Microsoft pełnił również funkcję architekta projektowego i dyrektora projektowego.

„Kochałem czas spędzony z Xboxem” — powiedział Novak. W poście na LinkedIn. „Budowanie wszechstronnych doświadczeń dla graczy to przywilej. Niewiele jest rzeczy, nad którymi można pracować w życiu, które wzbudzają taką pasję u ludzi na całym świecie. Uwielbiam słuchać graczy i wyobrażać sobie kolejną chwilę nieoczekiwanej rozkoszy. Gry są niesamowite. Xbox zawsze będzie ze mną”.

Novak opowiedział więcej o swojej karierze w firmie W rozmowie z żebrowany Wysłany wtorek, który polecam przeczytać w całości. „Microsoft był miejscem, w którym nauczyłem się uczyć w tyglu gier od najlepszych graczy z całej branży” — powiedział Novak. żebrowany. „Muszę zobaczyć ją w jej najlepszych i najgorszych czasach. I ten proces uczenia się, naprawdę doceniam. „

Novak rozmawiał również z krawędź W przeszłościw tym dyskusja Interfejs konsoli stawia wyzwania. Chociaż zmiana może być ciosem dla Microsoftu, myślę, że pozostawia Xboxa w dobrym miejscu. Microsoft ma pewne podstawy, by dogonić Sony, ale produkty takie jak te, nad którymi pracował Novak, zapewniły firmie silną pozycję do konkurowania.

READ  Vivo Y33T wprowadzony na rynek w Indiach z Snapdragon 680: wszystko, co musisz wiedzieć