Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ukazał się zwiastun wyjścia Final Death Stranding

w oczekiwaniu na Cięcie wyjścia Death Stranding Wydany jeszcze w tym miesiącu Kojima Productions ma Klatka piersiowa Najnowszy zwiastun gry, który został zmontowany przez tego samego producenta gier, Hideo Kojimę.

Nowy zwiastun daje graczom PlayStation kolejny ulepszony wygląd 4K na koniec pasmo śmierci Doświadczenie na PS5. W grafice i rozgrywce słychać grę Woodkid’s Goliath, aby wyciąć następnego reżysera.

Podczas gdy ta wersja Gra wydana w 2019 roku Nie dodaje wiele nowej narracji do ogólnej historii gry, dodaje rozszerzoną zawartość. Obejmuje to misje, minigry, rodzaje wrogów, dodatkową broń/pojazdy oraz nowe lokalizacje, takie jak strzelnica i tor wyścigowy. Ponadto zarówno starzy, jak i nowi gracze będą mogli korzystać z nowych narzędzi dla Sama do dostarczania paczek. Inne dodatki na PS5 to między innymi haptyczne sprzężenie zwrotne, Tempest 3D AudioTech na kompatybilnych słuchawkach, szybsze ładowanie i ulepszona grafika.

PS5 będzie także zawierać nowy tryb szerokiego punktu widzenia, który będzie zawierał kinowe czarne paski u góry iu dołu ekranu. W przeciwieństwie do innych trybów kinowych, które wycinają górną i dolną część ekranu, tryb panoramiczny w grze zmniejsza obraz i poszerza boki, zapewniając graczom lepszy widok otoczenia na jednym ekranie.

pasmo śmierci Pierwotnie została wydana na PS4 w listopadzie 2019 r., a później na PC w lipcu 2020 r. W grze wcielasz się w Sama Bridgesa (w tej roli Norman Reedus), który przemierza Amerykę spustoszoną przez coś znanego jako pasmo śmierci. Sam jest w podróży ze swoim towarzyszem Bridge Baby, aby ponownie połączyć kraj przez Chiral Network, nie jest to łatwa podróż, chociaż na jego drodze są przeszkody.

Cięcie wyjścia Death Stranding Będzie dostępny na PS5 24 września za 49,99 USD. Właściciele oryginalnej gry na PS4 muszą uiścić opłatę w wysokości 10 USD za aktualizację do wersji Director’s Cut, a zapisy z PS4 można przenieść do wersji na PS5.

READ  Xiaomi 11T Pro oferuje szybkie ładowanie 120 W, które obiecuje pełną baterię w 17 minut