Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Moc przyszłości jest w zasięgu ręki

Od czasu do czasu próbuję narzędzia, które wygląda jak przyszłość.

Można by pomyśleć, że zdarzy się to o wiele częściej niż to się dzieje. Przecież gdy przypadkowo zerkam w tej chwili na biurko, widzę bardzo nowoczesny komputer stacjonarny, dwa potężne smartfony, gamingowy zestaw słuchawkowy, trzy zestawy bezprzewodowych słuchawek dousznych, trzy smartwatche, istny stos innych podstawek, ładowarki, huby, inne akcesoria.

Tak, to wszystko są niesamowite osiągnięcia technologiczne i zdecydowanie ułatwiają mi życie, a przynajmniej zwiększają produktywność. (Nie żebym zwykle noszę trzy smartwatche na raz – prawie się tam obnosiłem)

Wymarzony scenariusz, kiedy postanowiłem spróbować swoich sił w dziennikarstwie technicznym (jeśli naprawdę to robię tutaj) polegał na życiu w realistycznym Star Treku, otoczonym gadżetami i poziomem sci-fi, zabawkami i innymi elementami, które mogłyby sprawić, by latające samochody wyglądały tak, jak w minionej dekadzie.

prawda? Blisko… ale nie do końca. na przykład; Gdzie są te wszystkie telefony zrobione z jednego kawałka całkowicie przezroczystego szkła, które wciąż widzę we wszystkich filmach i programach telewizyjnych? Jak trudne to jest? Z pewnością nie jest to szalony pomysł, który ktoś właśnie wymyślił i wykonał z efektami specjalnymi?

Oraz po…

Co jakiś czas wyjmuję coś z pudełka i dostarcza totalnie – zanim jeszcze go włączę…

Widziałem i słyszałem wiele szumu wokół Samsunga Galaxy Tab S8 Ultra. Ale to było nic w porównaniu z rzeczywistością samego urządzenia.

Podnosząc wieko pudełka, byłem całkowicie zdumiony jego rozmiarem. Z pewnością nigdy wcześniej nie spotkałem tabletu z wyświetlaczem, który ma coś podobnego do tego; To jak podnoszenie okna… z wyjątkiem najcieńszego. Cienki jak szalony. Jest zauważalnie cieńszy niż większość telefonów, które recenzuję. Jak to mogło się stać? Jak mówię zaskoczony.

Wtedy pomyślałem; Wow – bądź ostrożny! Tak duży i taki cienki, musi być dość delikatny, prawda? PR-owcy nawet nie przysłali mi sprawy. głupi. Czy oni nie wiedzą, jakim jestem klutzem? Jestem bliski rozbicia okna o wartości 499,00 NZ$ w ciągu kilku minut. nie ma ucieczki.

READ  Nowy raport budzi nadzieje na nowego 27-calowego iMaca Pro z małym ekranem LED

ale nie.

To kolejna rzecz, która mnie zadziwiła; Jak solidna jest ta rzecz. Nie mam na myśli ciężkiego – biorąc pod uwagę szalony 14,6-calowy ekran (tak, to właśnie powiedziałem; 14,6), zaledwie 726 gramów mieści go pod prawie każdym laptopem – zdecydowanie każdym takim laptopem z dużym ekranem.

Nie mogłem się doczekać, kiedy go włączę i sprawdzę – Samsung naprawdę nie robi złych ekranów, a ekran w Tab S8 Ultra to przeciwieństwo złych. Wyświetlacz Super AMOLED, 120 Hz, HDR10+ to naprawdę okno do każdego świata, na który chcesz spojrzeć. W moim przypadku pracowałem nad książką Boby Fetta, więc to jest cała masa wspaniałych wizualnych światów.

Czy użyłeś już słowa „niesamowity”?

Oczywiście to nie tylko efekty wizualne Disney Studios, uniwersum Gwiezdnych Wojen jest również znane z projektowania dźwięku. Tutaj również Tab S8 Ultra nie zawodzi. Niezależnie od tego, czy jest to dźwięk Mandaloriańskiego kosmicznego myśliwca z jednej strony ekranu na drugą, czy legendarny dźwięk błyskawicy, która ożywa, to wszystko jest symfonią dla moich uszu dzięki dostrojonemu zestawowi czterech głośników AKG.

W rzeczywistości chciałem obejrzeć tylko część odcinka, aby poczuć urządzenie, ale tak bardzo podobało mi się to doświadczenie – zwłaszcza biorąc pod uwagę jego przenośność – oglądałem większość seriali na tablecie.

Jak można się spodziewać po najwyższej linii tabletów Samsunga, Tab S8 Ultra działa pod maską. Wyświetlacz jest zasilany przez modułowy układ Snapdragon 8-Gen-1 firmy Qualcomm i chociaż dostępne są inne konfiguracje z większą ilością pamięci RAM i pamięci masowej, 8 GB i 128 GB w wersji, którą wysłałem, pozwala zachować to przez cały czas — od transmisji przez wielozadaniowość po gry .

Nie mogę przestać strzelać do zombie w Left to Survive… co też jest w porządku, ponieważ strzelanie do zombie jest w zasadzie celem gry. Nie trzeba dodawać, że taka gra na takim ekranie to świetna zabawa.

READ  To Twoja szansa na zakup tego niezwykle rzadkiego obiektywu Canon 1200 mm f/5,6L

A teraz słowa, o których myślałem, że nigdy nie napiszę o tablecie z Androidem; Jego żywotność baterii zepsuła mi skarpetki. Aby być uczciwym, mówimy o ogniwie o pojemności 11 200 mAh, które moim zdaniem może być większe niż w kosiarce elektrycznej. Dobrą wiadomością jest to, że z odpowiednią kostką ładującą, możesz naładować tę potężną baterię 45W w mniej niż 90 minut. Złe wieści? Nie znajdziesz tego klocka w pudełku.

To, co znajdziesz, to najlepsze pióro na Zachodzie. Dobry pierwszy S-Pen. Wiem; Oni już to uwzględnili, zamiast pobierać dodatkową opłatę jako opcjonalny dodatek. Cuda się nie kończą. Namagnesowuje się nawet z tyłu obok tylnej kamery, aby ładować bezprzewodowo, gdy nie jest używana. Jeśli nigdy wcześniej nie używałeś S-Pen, jesteś gotowy do pracy. Nie znam innego narzędzia do rysowania, które byłoby bardziej funkcjonalne i naturalne. Nie tylko możesz rysować, rysować, tuszować, malować i wymazywać, ale także S-Pen przechwytuje tekst, tłumaczy i wycina zdjęcia oraz może działać jako pilot zdalnego sterowania. Są włączone.

Jednak, jak wspomniałem, tak nie jest – są opcje, w tym drogie akcesorium do klawiatury/nakładki. Udało mi się jednak sparować zaufaną klawiaturę bluetooth bez żadnych problemów. Po kliknięciu Tab S8 Ultra w trybie DeX jest tak blisko bycia laptopem, że możesz nie zauważyć różnicy.

Prawie zapomniałem o aparatach. Dostajesz przyzwoite aparaty – zarówno ultraszerokokątne, jak i szerokie z przodu i z tyłu – oba obiektywy 12 MP do selfie, które sprawią, że każdy laptop, którego uznam za wstyd, jest też nowa funkcja automatycznego kadrowania, która cyfrowo przesuwa aparat do trzymaj Cię w samym środku ujęcia — nie tylko podczas rozmów wideo, ale nawet podczas nagrywania siebie. To też działa. Cóż, większość czasu.

Szczerze mówiąc, wszystko to działa cuda w nowoczesnej produkcji. To nie tylko działa, jest magiczne. To jest urządzenie science fiction. Wyobrażasz sobie coś, co chcesz, żeby zrobił, a on to robi. Jeśli myślałeś, że korzystanie z Androida może być dla Ciebie przeszkodą, ostatnio wiele się zmieniło. Aplikacje Microsoft, takie jak Office365 i nowa przeglądarka Edge, są obecnie szczególnie neutralne i nie miałem z nimi żadnych problemów.

READ  Częściowe widzenie Galaxy Watch 5 sugeruje lepszą żywotność baterii

To prawie tak dobre, jak to tylko możliwe – za mniej niż dwa tysiące dolarów. Po prostu warto zobaczyć sam ten ekran.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji i cen dla Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.