Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Były pracownik Apple dzieli się 11 „Zasadami sukcesu”.  Spójrz

Były pracownik Apple dzieli się 11 „Zasadami sukcesu”. Spójrz

Podczas gdy pracodawcy zazwyczaj wolą zatrudniać osoby z pewnym doświadczeniem zawodowym, są tacy, którzy nie wstydzą się oferować możliwości nowym studentom. Szukają w kandydatach pewnej iskry, a po zatrudnieniu pracodawcy kierują ich, aby doskonalili swoje umiejętności i realizowali swój potencjał. Aby nadać nowym uczniom właściwy kierunek, potrzebne jest dobre przywództwo. A John Brandon, który przez około 40 lat kierował międzynarodową sprzedażą Apple, podobno był w tym świetny.

Niedawno ujawniono, że Brandon udzielał swoim partnerom handlowym porad w formie „punktów do zapamiętania”. Chociaż celem tych punktów było uświadomienie nowym pracownikom, czego się od nich oczekuje, rada jest również dobra dla reszty z nas.

Na Twitterze inwestor i przedsiębiorca Brent Beshore udostępnił wizytówkę Brandona, która zawierała te wskazówki. Udostępniając zdjęcie, Beshore poinformował, że „punkty do zapamiętania” to wskazówki, które Brandon udzielił każdemu sprzedawcy detalicznemu. Peshour dodała, że ​​nie jest to zła rada życiowa dla reszty ludzi.

Spójrz:

Niektóre z rad obejmowały: „Zawsze mów prawdę, chcemy słyszeć złe wieści raczej wcześniej niż później”, „Każdy wyciera podłogę”, „Bądź profesjonalny w swoim stylu, mowie i dalszych działaniach”, „Słuchaj klientów, zawsze cię tam zaprowadzą” i „Stwórz związek”, „Wygrana-wygrana ze swoim partnerem” oraz „Zwracajcie uwagę na siebie nawzajem, dzielenie się informacjami to dobra rzecz”.

Internauci również zaakceptowali post, wskazując, co im się najbardziej podobało z wymienionych punktów. Jeden z użytkowników napisał, że „sprzedaż też daje czasem lekcje życia”. W innym podkreślono, że nauka bycia „dobrym przedsiębiorcą, a nie tylko dobrym sprzedawcą” jest niezbędna dla liderów we wszystkich dyscyplinach.

Trzeci tweet: „Większość rzeczy to po prostu zdrowy rozsądek”.

READ  Poseł wzywa parlament do zbadania dowodów na "fałszowanie" stopy

Który jest twoim ulubionym?

Przeczytaj wszystkie najnowsze wiadomości, najświeższe wiadomości i informacje o koronawirusie tutaj.