Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EasyJet odmówił pomocy 80-latkowi w znalezieniu dokumentów podróży Covid, więc spóźnił się na lot

EasyJet odmówił pomocy 80-latkowi w znalezieniu dokumentów podróży Covid, więc spóźnił się na lot

Sally mówi:

Byłeś zły z powodu tego, co stało się z twoim przyjacielem, który podróżował sam i niedawno zdiagnozowano u niego raka, więc czułeś się szczególnie bezbronny, gdy personel mu nie pomagał. Zadzwoniłem do easyJet i zapytałem, czy przyjdą szybko pomóc 80-latkowi.

Minęło kilka godzin i wiele wiadomości spamowych, zanim sytuacja została rozwiązana. Ponieważ tego dnia nie było alternatywnego lotu, twój przyjaciel musiał zostać w Hiszpanii, nocując z przyjacielem, który odebrał go około ośmiu godzin po tym, jak spóźnił się na lot.

Jego własność prywatna znajdowała się w Hiszpanii, gdzie przebywał, bardzo daleko od Alicante.

Po mojej interwencji easyJet załatwił bilet na następny dzień bez dodatkowych opłat. Rzecznik bronił swoich działań, mówiąc, że rząd wymagał od wszystkich pasażerów podróżujących do Wielkiej Brytanii przedłożenia weryfikacji wypełnionego formularza lokalizatora pasażerów przed wyjazdem, aby mogli podróżować. Powiedziała, że ​​poinformowała o tym klientów przed wyjazdem. Twój przyjaciel wiedział o tym, ale po prostu miał problemy z wyprodukowaniem gotowego modelu na swoim telefonie. Zamiast mu pomóc, personel zwrócił na niego uwagę.

Rzecznik easyJet powiedział: „Niestety, ponieważ nie był w stanie dostarczyć wymaganych dokumentów określonych przez władze Wielkiej Brytanii, nie byliśmy w stanie pozwolić mu podróżować tym lotem. Rozumiemy, że będzie to trudna sytuacja i zorganizowaliśmy dla niego podróżować alternatywnym lotem bezpłatnie jako gest. Dobra intencja ”. Powiedziałeś mi, że twój przyjaciel był w stanie pokazać swoją formę następnego dnia i pomyślnie wszedł na pokład swojego lotu do Manchesteru.

Niedawno pojechałem do Jersey i bawiłem się telefonem przed bramką wejścia na pokład, zanim mogłem wydać kartę NHS Covid do weryfikacji. To stresująca sytuacja.

Mój towarzysz podróży zasugerował, żebym ściągnął kod QR w pliku na swój telefon, co ułatwiłoby mi zlokalizowanie go w zamieszaniu, niż przeszukiwanie e-maili. To właśnie zrobię w przyszłości.

READ  Działalność UniCredit w Europie Środkowo-Wschodniej jest dobrze zabezpieczona przed niszczycielską trzecią falą COVID-19

Inną opcją jest wydrukowanie go przed wyjazdem na lotnisko i umieszczenie go w paszporcie. Można to również zrobić za pomocą formularza lokalizatora pasażerów.