Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Byli inżynierowie Phoenix Stars zachwycają podczas ostatniego dnia Southern League

Kapitan Christchurch United, Matt Todd Smith, podnosi trofeum po zdobyciu tytułu Southern League w ostatnim dniu.

Martin Hunter/Photosport

Kapitan Christchurch United Matt Todd Smith podnosi trofeum po zdobyciu tytułu Southern League w ostatnim dniu.

Christchurch United musiał wygrać swój ostatni mecz ośmioma bramkami, aby wyrwać Kaszmirowi tytuł South League różnicą bramek.

W końcu strzelili 10 bramek przeciwko Musjeelowi po zdobyciu trzech bramek po śmierci, aby zdobyć oszałamiające zwycięstwo 10-0.

Siedmiu różnych graczy zdobyło bramkę dzięki podwójnemu z ławce Mika Rabuca, który zwiększył różnicę bramek United do +62, trzech graczy przed Tech po tym, jak Tech pokonało Dunedin City Royals 5-4 w ostatnim meczu.

Zdobywając tytuł Southern League w pierwszym sezonie byłej gwiazdy Wellington Phoenix jako trenera Paula Eiffela, United dołączy teraz do Tech w National League po tym, jak w zeszłym roku przegapił pakiet niespodzianek Selwyn United.

Czytaj więcej:
* Syn trenera mistrzostw świata w piłce nożnej wyznaczony do gry w Nowej Zelandii
* Nico Kirwan opuści mecz u siebie po poważnej kontuzji
* Wellington Phoenix bierze na celownik polskiego napastnika Oscara Zwadę jako ostateczny podpis importowy

Do dwóch klubów Christchurch w fazie mistrzostw dołączą kluby Ligi Północnej Auckland City, Birkenhead United, Auckland United i Melville United, kluby Central League Wellington Olympic, Miramar Rangers, rezerwy Wellington Phoenix i Napier City Rovers.

Mistrzowie Oceanii, Auckland City, byli niepokonani w kampanii Ligi Północnej, aby kontynuować niepokonany bieg we wszystkich rozgrywkach w 2022 roku i dodać kolejny tytuł do swojego składu.

Zakończyli zespół 11 punktów przed Birkenhead, z 19 zwycięstwami i jednym remisem.

Tytuł Ligi Centralnej nie zostanie rozstrzygnięty, dopóki obecni liderzy Wellington nie będą gościć Olympic Miramar Rangers 23 września, po przełożeniu ostatniego meczu.

Olimpijczyk Miramar prowadzi dwoma punktami i może zapewnić sobie tytuł Ligi Centralnej dzięki wygranej lub remisowi.

READ  Żaden strzał nie wylądował na piątym miejscu w kobiecej piłce nożnej UNC w bezbramkowym remisie z zajmującą drugie miejsce Virginią