Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Burmistrz Auckland kozłuje piłkę nożną na dachu Eden Park, aby uczcić Mistrzostwa Świata FIFA

Burmistrz Auckland kozłuje piłkę nożną na dachu Eden Park, aby uczcić Mistrzostwa Świata FIFA

Burmistrz Auckland Wayne Brown powitał świat w Eden Park na Mistrzostwach Świata FIFA Kobiet, pokazując swoje umiejętności piłkarskie na boisku.

Mayor był przywiązany górną uprzężą ogrodzenia do boiska i kozłował piłkę przed zgromadzonymi mediami.

„Cóż, są ludzie, którzy mówią, że i tak czasami drybluję, więc uznałem to za całkiem zabawne. Byłem naprawdę dumny z siebie, że rzeczywiście zszedł z góry” – powiedział Brown.

Burmistrz kopnął kilka piłek w parku podczas wydarzenia medialnego, aby zachęcić mieszkańców Oakland do poparcia bohaterstwa, jednocześnie witając gości w mieście.

Brown powiedział, że będzie uczestniczył w grach, jak również.

„Zdecydowanie jestem zarezerwowany na debiutanta i chętnie obejrzę Senegal, ponieważ mam w Senegalu świetnego odbijającego.

„Będę tam, dopingując ich najlepiej, jak potrafię, nie to, że będę im dużo pomagał, ale musisz tam być dla nich”.

Burmistrz powiedział, że Auckland – i reszta Nowej Zelandii – odniosła ogromne korzyści z zorganizowania tutaj tak ważnego międzynarodowego wydarzenia.

Dyrektor generalny Eden Park, Nick Suttner, zachęca ludzi do kupowania biletów na mecze, których ceny zaczynają się od 10 dolarów dla dzieci.

„To największa impreza sportowa kobiet na świecie i jesteśmy bardzo dumni z tego, że tutaj, w Eden Park, gościmy dziewięć meczów.

„To wydarzenie, mecz otwarcia, obejrzy 1,8 miliarda widzów na całym świecie, więc aby stać się częścią historii, niezależnie od tego, czy są to puby, restauracje czy kawiarnie w okolicy, nasi wolontariusze czy 3000 naszych silnych pracowników – bądź częścią wydarzenia” – powiedział . .

To była wiadomość, którą Brown również wzmocnił.

„Wielu ludzi na całym świecie to uwielbia, więc musisz się w to dostać i jest tutaj, więc zamierzam to obejrzeć i cieszyć się nim – co do tego nie ma wątpliwości”.

READ  Mistrzostwa Świata FIFA: emocje w Australii sięgają zenitu po rzadkim zwycięstwie w Mistrzostwach Świata