Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BMW M4, M3 Edition 50 Jahre BMW M honoruje 50 lat historii M.

50 lat temu – Dokładnie 50 lat od 24 maja – bardzo znaczące wydarzenie w świecie samochodów wyczynowych. Narodziło się BMW M i wiemy, co się od tego czasu wydarzyło. Przypomnijmy, że BMW oferuje specjalne edycje 2023 M3 i M4 na różne rynki na całym świecie. Bez względu na to, gdzie jesteś, nazywa się Edition 50 Jahre BMW M.

Również niezależnie od lokalizacji i kroju, możesz spodziewać się przedmiotów specjalnych BMW Zamiast typowych okrągłych logotypów. Wnętrza posiadają marki własne z Edycja 50 Jahre BMW M. Na progach drzwi znajdziesz specjalne tabliczki na konsoli, które identyfikują model z numerem produkcyjnym. Klasyczne kolory BMW Performance, czerwony, niebieski i granatowy, są rozrzucone po całej kabinie. Na zewnątrz znajdują się kute koła dostępne wyłącznie w wersji Edition oraz przedni dyfuzor z włókna węglowego. Każdy model jest również wyposażony w szereg części M Performance ze standardowej edycji, a do podróżowania w dobrym stylu dostępna jest specjalna, dopasowana torba.

W Europie kupujący będą mieli plik M 4 Dostępny w kolorze Carbon Black, Brand Hatch Grey, Imola Red, Macau Blue i San Marino Blue. W Chinach ten dwudrzwiowy model o wysokich osiągach jest oferowany w kolorze Fire Orange i Stratus Grey, który został wybrany, ponieważ w Roku Chińskiego Tygrysa przypada 50. rocznica BMW M.

Zaoszczędź więcej niż dolara3400 Średnia sugerowana cena detaliczna * w pliku BMW serii 3

Tak, będzie również 50 Jahre BMW M Edition dla fanów z USA i Kanady. M3 będzie czterodrzwiowy i będzie dostępny w pięciu kolorach, i tutaj fani M mogą poczuć trochę podekscytowania. Każdy kolor pochodzi z poprzednich pięciu generacji M3, zaczynając od Cinnabar Red z oryginalnego Hot 3er, E30. Z ery E36 otrzymujemy Techno Violet, a następnie Deep Interlagos Blue z E46 M3. Fire Orange III pochodzi z edycji Lime Rock Park E92 M3, a Limerock Grey zawierał F80.

READ  Gracz Pro Apex Legends postanowił nie zabijać przeciwnika offline w turnieju o wartości 2 milionów dolarów

Warto zauważyć, że BMW ożywiło dla tej wersji tylko Techno Violet i Deep Interlagos Blue, które będą dostępne dopiero w 2023 roku. Co więcej, powstanie tylko BMW 500, więc będzie ono całkowicie ekskluzywne.

Na rynku amerykańskim BMW M3 Edition 50 Jahre BMW M zaczyna się od 96 695 USD, wliczając opłaty za miejsce docelowe. Produkcja ma się rozpocząć w lipcu.