Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi kradnie Leicę Huawei dla swojego kolejnego flagowego telefonu

Xiaomi kradnie Leicę Huawei dla swojego kolejnego flagowego telefonu

Xiaomi współpracuje z Leica nad aparatem nadchodzącego flagowego telefonu, Xiaomi 12 Ultra, a także poinformowało, że nowy telefon będzie wyposażony w Lwia paszcza 8 Plus Gen 1 Uzdrowiciel. Wcześniej udostępnione przez Laika Udane partnerstwo z HuaweiAle skończyło się to ogłoszeniem Nowego Ładu.

Davin Matisse/cyfrowe trendy

Xiaomi koncentruje się na tworzeniu najlepszych wrażeń użytkownika i zawsze ma nadzieję na maksymalne zbadanie możliwości fotografii smartfonowej. Xiaomi i Leica zgadzają się ze sobą nawzajem w staraniach i pomysłach oraz cenią swoje i branżowe zalety. Ta współpraca będzie silnym bodźcem dla strategii obrazowania Xiaomi” – powiedział Li Jun, założyciel, prezes i dyrektor generalny Xiaomi Group. Powiedziała. „Podczas współpracy, od projektowania wizualnego po wyznaczanie trendów estetycznych, innowacyjne technologie, filozofia produktów i preferencje dotyczące obrazowania obu stron doświadczyły bezprecedensowej głębokiej kolizji i fuzji”.

Xiaomi dołączy do innych producentów, takich jak OnePlus i żywy którzy nawiązali współpracę z wybitnymi markami aparatów fotograficznych, aby zwiększyć swoje umiejętności fotograficzne. Jak pokazały Samsung, Apple i Google, nie zawsze jest to konieczne. To jest pewne To jednak pomaga.

Telefony Ultra Xiaomi zawsze były potęgą fotograficzną w przeszłości, oferując duże aparaty i duże ekrany. i Xiaomi 12 i 12 Pro wystarczająco dobry. Jednak ostatnim prawdziwym telefonem z aparatem Xiaomi był 11 UltraJest wyposażony w duży guzek aparatu, główny aparat 50 MP, obiektyw szerokokątny 48 MP i zoom 48 MP.

Główny aparat ma wspaniały, naturalny odcień, z odpowiednią ilością kolorów, aby dokładnie uchwycić atmosferę sceny. Tak bardzo mi się podobało, że rzadko robiłem zdjęcie, które mi się nie podobało. Xiaomi zachowało spójny wygląd obrazów w szerokokątnym aparacie 48 MP, z bardzo niewielkimi różnicami w kolorze i zakresie dynamicznym, chyba że oświetlenie jest szczególnie trudne” – napisał o 11 Ultra Andy Boxall z Digital Trends, dodając, że zoom był Aparat również robi wrażenie, ale zauważyłem pewne problemy z ogniskowaniem, które osłabiły potężną wiązkę.

READ  Współpraca LEGO z Super Mario rozszerza się o zestawy rezydencji Luigiego

Oddzielne trasy między Huawei i Leica

Xiaomi plotka Aby ponownie wykorzystać tę samą konfigurację aparatu, co 11 Ultra, pomimo wymiany głównego czujnika Samsunga na Sony. Mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie i partnerstwu Leiki, firma może rozwiązać problemy z koncentracją, które uznaliśmy za bardzo irytujące.

Xiaomi zabiera gazetę od jednego ze swoich konkurentów – lub w tym przypadku zabiera całą książkę. Dzięki Xiaomi 12 Ultra Huawei nie będzie jedyną firmą korzystającą z marki Leica. Od tamtej pory Huawei współpracuje z Leicą nad swoimi flagowymi telefonami Huawei P9 W 2016 r. Od tego czasu Huawei otrzymał zakaz sprzedaży swoich telefonów w USA, a usługi Google Play zostały odebrane reszcie świata.

Huawei ma Potwierdzony To właśnie zakończyło się jego partnerstwo z Leicą, dzięki czemu Huawei P50 jest ostatnim telefonem Huawei, w którym wykorzystano doświadczenie Leiki w systemie kamer. Podczas gdy wrażenia z korzystania z aparatu pozostają niesamowite i porównywalne z najlepszymi produktami Apple, Samsung i Google, ograniczenia nałożone przez rząd USA na Huawei sprawiły, że partnerstwo stało się nieatrakcyjne dla obu stron.

Premiera Xiaomi 12 Ultra zaplanowana jest na lipiec.

Rekomendacje redaktorów