Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NVIDIA DLSS otrzymuje 12 nowych gier; HITMAN 3 jest 2X ulepszony dzięki rozdzielczości 4K

NVIDIA DLSS nabyła lwią część firmy Słowo kluczowe w Computex 2022 Jeśli chodzi o gry. NVIDIA ogłosiła kilkanaście gier, które niedawno dodały lub będą dodawać obsługę NVIDIA DLSS, zwiększając w tym czasie liczbę klatek na sekundę.

Najsłynniejszym dodatkiem jest niewątpliwie HITMAN 3, Kto otrzyma ray tracing z korektą przewidzianą na dzisiaj?. Według firmy NVIDIA, omijając wszystkie opcje graficzne (w tym odbicia i cienie ray tracingu), technologia DLSS może zwiększyć liczbę klatek na sekundę o ponad 2X w rozdzielczości 4K.

Dolmen Q&A – premiera Sci-Fi Soulslike z obsługą FSR, DLSS i Ray Tracing

wtedy tam F1 22, wkrótce z dużą liczbą funkcji ray tracingu, takich jak nieprzezroczyste odbicia, przezroczyste odbicia, okluzja otoczenia i cienie. Oczywiście, NVIDIA DLSS jest wymagana w wysokiej rozdzielczości z włączonymi wszystkimi efektami ray tracingu.

Deep Rock Galactic też Ostatnio otrzymałem obsługę NVIDIA DLSS (i AMD FSR). Według firmy NVIDIA liczba klatek na sekundę w grze może zostać zwiększona nawet o 60% w trybie wydajności 4K.

Ponadto gra otrzymała również Nvidia DLAA Wsparcie dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowych ramek, ale preferują wysokiej jakości antyaliasing.

Microsoft Flight Simulator otrzymuje AMD FSR 2.0, a obsługa DLSS jest kompletna; Liczba graczy jest znacznie wyższa niż w zeszłym roku

Kolejną grą wypuszczoną na początku tego miesiąca z obsługą technologii NVIDIA DLSS jest Wampir: Maskarada – Swanseong. NVIDIA twierdzi, że może zwiększyć wydajność ponad dwa razy w trybie wydajności 4K.

Jest też kilka gier, które pojawiły się jakiś czas temu, ale teraz otrzymują NVIDIA DLSS, zaczynając od Raji: An Ancient Epic. Pierwotnie wydana w 2020 roku gra akcji/przygodowa osadzona w starożytnych Indiach i inspirowana mitologią hinduską i balijską, będzie miała ulepszoną wersję zawierającą różne ulepszenia i zupełnie nowe efekty ray tracingu (odbicia, zamknięcia otoczenia i cienie). Według firmy NVIDIA technologia DLSS zwiększa wydajność nawet trzykrotnie w rozdzielczości 4K.

READ  Xiaomi 12 Ultra ma rywalizować z Galaxy S22 Ultra jako Android do pokonania

Propnit FNTASTIC to casualowa gra wieloosobowa, dostępna obecnie na Steam Early Access. W trybie wydajności DLSS wydajność może być nawet o 85% wyższa w rozdzielczości 4K.

11-letni chiński MMO Ghost firmy NetEase dodaje również technologię DLSS, aby poprawić wydajność nawet o 70% w rozdzielczości 4K.

Hydroneer może uzyskać nawet o 50% wyższą liczbę klatek na sekundę dzięki funkcji Deep Learning Super Sampling, ponieważ zostało dodane w aktualizacji 2.0.

Warstride Challenges, strzelanka, której celem jest uzyskanie najwyższego wyniku, wyszła niedawno z obsługą NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex. Według nVIDII ta pierwsza gwarantuje ponad dwukrotną poprawę wydajności w rozdzielczości 4K, podczas gdy ta druga zmniejsza opóźnienia systemu nawet o 53%.

Wreszcie, na horyzoncie pojawiły się trzy nowe gry, które dodają technologię NVIDIA Deep Learning Super Sampling. Najbliższa wersja to Blue Isle Studio krok, szybka strzelanka dla wielu graczy, która zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu na Steam Early Access. DLSS podwaja wydajność w rozdzielczości 4K w trybie wydajności.

Tego lata fani platformowych gier akcji z elementami roguelite będą mogli cieszyć się Loopmancerem z odbiciami ray tracingu, podczas gdy NVIDIA DLSS ponad dwukrotnie zwiększy wydajność w 4K.

Wreszcie, tego lata pojawi się także wyścigowa gra akcji Turbo Sloths z odbiciami ray tracingu i cieniami ray tracingu. Po raz kolejny NVIDIA DLSS pomaga zwiększyć wydajność ponad dwukrotnie w rozdzielczości 4K.

Oprócz wszystkich korzyści płynących z technologii NVIDIA DLSS, istnieje kilka gier, które otrzymają wsparcie NVIDIA Reflex, w tym IkarMój czas w Sandrock i soda crunch.