Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Badania nad nowymi terapiami oferują ekscytujące możliwości w łuszczycowym zapaleniu stawów

Badania nad nowymi terapiami oferują ekscytujące możliwości w łuszczycowym zapaleniu stawów

Uwaga redaktora: To jest tekst wygenerowany automatycznie. W przypadku wątpliwości dotyczących dokładności transkrypcji prosimy o kontakt na adres [email protected].

Cóż, wracając do pojawiających się terapii. Zawsze dobrze jest wykorzystywać nowe mechanizmy działania, które mogą być skuteczne dla pacjentów, oraz nowe kombinacje znanych terapii. Na przykład istnieje koncepcja nanociał, wykorzystujących bardzo małe jednostki cząsteczkowe zamiast bardzo dużych białek, które obecnie wstrzykujemy lub zanurzamy. Są to bardzo małe cząsteczki związane z albuminą i mogą mieć lepszą penetrację w trudno dostępnych tkankach, takich jak miejsca przyczepu, ścięgno Achillesa, powięź podeszwowa i niektóre miejsca w kręgosłupie. Jesteśmy więc bardzo podekscytowani nadchodzącymi nowymi mechanizmami. Badamy potencjalne uzasadnienie łączenia dwóch leków biologicznych lub leku biologicznego z ukierunkowanym lekiem doustnym w celu uzyskania większej skuteczności efektu.

Oczywiście, kiedy zaczynamy leczenie kombinacjami, musimy uważać, aby nie stworzyć nowych problemów związanych z bezpieczeństwem, takich jak zwiększona częstość infekcji. Ale w przypadku niektórych trudnych do leczenia pacjentów, którzy próbowali wszystkiego, zwracamy się teraz do takich grup. Prowadzimy również więcej badań nad różnymi aspektami łuszczycowego zapalenia stawów, w tym nad chorobami autoimmunologicznymi kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych. Dowiadujemy się więcej o tych pacjentach. Dowiadujemy się o przyczynach zapalenia kręgosłupa i dowiadujemy się więcej o najskuteczniejszych metodach leczenia kręgosłupa, w tym o niektórych, które mogą mieć zróżnicowane działanie w przypadku innych chorób kręgosłupa. Jest to więc bardzo ekscytujący nowy obszar.

READ  Asteroidy mogą zbliżyć się do Ziemi niepostrzeżenie, ponieważ NASA znajduje niebezpieczną strefę