Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Awans Younga oznaczał upadek Allena na Pucharze Świata

Awans Younga oznaczał upadek Allena na Pucharze Świata

Will Young otworzy mecz Blackcaps przeciwko Anglii w ich pierwszym meczu Least One Day International dziś wieczorem w Cardiff, wskazując, kogo wybiorą na szczycie rankingów Pucharu Świata w krykiecie.

Serwis 1News powiedział, że Finn Allen dowiedział się już o swoim losie, przekazując selekcjonerom wiadomość, że w przyszłym tygodniu nie zostanie powołany do 15-osobowego składu.

Will Young otworzy [in the opener against England]Kapitan Tom Latham powiedział na nocnej konferencji prasowej.

„Youngyi to zawodnik wysokiej klasy, jest w naszym składzie od długiego czasu. [He] Nie miał zbyt wielu okazji, ale biorąc pod uwagę te, które ostatnio wykorzystał, spisał się naprawdę dobrze, więc pojawiła się dla niego kolejna świetna okazja, aby wejść na boisko i popisać się kilkoma dobrymi występami.

Zapytany, co to oznacza dla Allena, Latham zagrał swoją odpowiedź zwykłym kijem.

„Finn to zawodnik wysokiej klasy i widzieliśmy to w meczach, w których brał udział z Nową Zelandią. Na szczycie tabeli jest absolutnie porażający. W pewnym momencie może otrzymać kilka szans w tej serii”.

Przez chwilę wydawało się, że Allen, który wystąpił w 18 meczach ze średnią 31,35, był preferowanym partnerem Nowej Zelandii obok Devona Conwaya na szczycie, ze względu na jego zdolność do dobrego rozpoczynania rund.

24-letni otwieracz z Auckland, który w tym sezonie przeniósł się z Wellington ze względu na obowiązki krajowe, grał wystarczająco solidnie w mistrzostwach powyżej 50 lat w 2022 r., ale nie udało mu się zmaksymalizować swoich szans w tym roku, mając na koncie zaledwie pół wieku w siedmiu ODI.

Jednak 30-letni Young zwiększył swoje szanse, zajmując w tym roku pierwsze miejsce.

W tym roku w Pakistanie w warunkach podobnych do tych, jakie zostaną zaprezentowane na mundialu, zdobył 86 i 87 punktów. Ma na swoim koncie także dwa poprzednie stulecia ODI.

READ  Zamst ogłosił sponsorowanie z Wilfredo Leonem Finero, polskim zawodowym siatkarzem

Jego siła w grze spinowej będzie prawdopodobnie postrzegana jako bardzo pozytywna dla selekcjonerów Black Caps.

Mecz Black Caps v England można oglądać na żywo i za darmo w TVNZ+