Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

America’s Cup: NZ zdobywa pierwsze miejsce dla bazy w Barcelonie

03082022. Aktualności.  Zdjęcie: America's Cup, gdzie odbędzie się America's Cup dla Barcelony 2024.

Puchar Ameryki

03082022. Aktualności. Zdjęcie: America’s Cup, gdzie odbędzie się America’s Cup dla Barcelony 2024.

Zespół Nowej Zelandii wybrał kilka najlepszych nieruchomości w Barcelonie jako bazę do obrony Pucharu Ameryki w hiszpańskim mieście w 2024 roku.

Trwają podstawowe dostosowania infrastruktury dla Szczytowe wydarzenie żeglarskie Szybko wejdź do obszaru Port Vell w tętniącej życiem dzielnicy nabrzeża miasta.

Team New Zealand, jako posiadacze Pucharu Ameryki, miał zaszczyt wybrać najpierw swoją bazę i zlokalizować World Trade Center na zachodnim krańcu oficjalnej wioski wyścigowej America’s Cup.

Zespół Emirates w Nowej Zelandii

Tętniące życiem hiszpańskie miasto oferuje idealną infrastrukturę i warunki do żeglowania.

Strefa World Trade Center została otwarta w 1999 roku i zawiera kultową strukturę czterech budynków inspirowanych kształtem łodzi otoczonej Morzem Śródziemnym. Obszar zajmuje się również statkami wycieczkowymi. Będzie tam mieścił się organ imprezy America’s Cup.

Czytaj więcej:
* America’s Cup: Stadion Barcelony wymaga nowego francuskiego wyzwania
* America’s Cup: Barcelona będzie niesamowita, obiecuje zespół z NZ
* America’s Cup: Nowa Zelandia obiecuje wprowadzić powitalną matę dla fanów Kiwi

„Bardzo miło mieć pierwszą opcję, ale szczerze mówiąc, każda z głównych lokalizacji działałaby dla nas idealnie. Dyrektor ds. Operacyjnych zespołu Nowej Zelandii, Kevin Schwebridge, powiedział, że Zarząd Portu był na najwyższym poziomie, pomagając nam dotrzeć do tego punktu. napięty harmonogram i ich zaangażowanie w Puchar Ameryki jest niezrównane.

Team Britannia, jako pretendent do rekordów, wybrał bazę IMAX, obok Real Club Nautico de Barcelona, ​​jednego z najlepszych klubów żeglarskich na świecie, położonego w pobliżu wschodniego krańca America’s Cup Village, aby przyciągnąć jak największą liczbę fanów. ekspozycja i uczestnictwo.

W planie jest sześć baz, a ogłoszono tylko pięć drużyn. on tam był Spekulacje, że w tej edycji popłynie drużyna francuska.

READ  NA ŻYWO: Igrzyska Wspólnoty Narodów, akcja z dnia drugiego w Birmingham 2022

Zasady są dystrybuowane w kolejności przyjmowania odwołań. W tej ścisłej kolejności władze konsultują się teraz z Alinghim, Luną Rossą i American Magic.

Port Vell będzie gospodarzem ruchliwej dzielnicy America's Cup w Barcelonie 2024.

Puchar Ameryki

Port Vell będzie gospodarzem ruchliwej dzielnicy America’s Cup w Barcelonie 2024.

Oczekuje się, że zespoły będą stopniowo zapełniać swoje bazy między październikiem 2022 a kwietniem 2023.

„Nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrze o pracy i zaangażowaniu, które doprowadziły nas do tego momentu w Port de Barcelona” – powiedział szef zespołu Nowej Zelandii Grant Dalton.

„Wszystkie bazy znajdują się w obszarze Barcelona Port Vell wraz z dedykowaną wioską wyścigową America’s Cup Racing Village, strefami gościnności i kibiców, które stworzą wspaniałą atmosferę przed i podczas imprezy”.

W okolicy jest również dużo miejsca dla super jachtów.

Przydziały do ​​bazy to ciąg dalszy pracowitego okresu podczas Pucharu Ameryki. Opublikowano zasady dotyczące imprez dla kobiet i młodzieży, a pierwsza mniejsza folia jednokadłubowa AC40, która zostanie użyta na tych dwóch imprezach, a także jako związkowe stanowiska testowe, wkrótce zjedzie z linii produkcyjnej.

Zespół Nowej Zelandii jako pierwszy otrzyma AC40.