Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aaron Rodgers i fabryka Green Bay Packers QB

za pomocą Bucky Brooks
Analityk FOX Sports NFL

W lidze prowadzonej przez rozgrywającego Green Bay Packers Jest konsekwentnym pretendentem do tytułu ze względu na swoje 30 lat zajmowania najważniejszej pozycji w grze.

W końcu, ile profitów może przejść od rozgrywającego w Galerii sław dla jednego gracza do Galerii sław w przyszłości? Green Bay zrobił to, wykorzystując lokalną operację, która pomogła również zmienić perspektywy rozwoju QB w gwiazdy.

Packers są jedyną franczyzą NFL kwalifikującą się do tego wyróżnienia i byłoby mądrze, aby kadra kierownicza z całej ligi ukradła kilka rad z fabryki rozgrywającego, która nadal dodaje nagrody MVP ligi do płaszcza drużyny.

Podczas gdy niektórzy obserwatorzy sugerowali, że gracze Packers tego nie zrobili, z zaledwie dwoma zwycięstwami w Super Bowl podczas magicznego biegu, w którym Brett Favre i Aaron Rodgers prowadzili rozgrywających w ciągu ostatnich trzech dekad, Patriots są jedyną drużyną, która przewyższa Green Bay’s. łącznie podczas tego odcinka.

Trzy powody, dla których Aaron Rodgers ma sezon MVP — Bucky Brooks

Trzy powody, dla których Aaron Rodgers ma sezon MVP — Bucky Brooks

Bucky Brooks podaje trzy powody, dla których 38-letni Aaron Rodgers jest u progu wygrywania kolejnych nagród MVP.

Przed Browns w Boże Narodzenie po południu w Lambeau Field (16:30 ET na FOX), Rodgers potrzebuje tylko jednego podania, aby ominąć Favre i zostać wszechczasowym kapitanem franczyzy. Packers zdobyli już 22 miejsce i tytuł 15. ligi od 1992 roku. W tym czasie drużyna dziewięciokrotnie osiągnęła mistrzostwo NFC.

Z kilkoma przerwami i nagłymi odbiciami Packers mogliby mieć rasę, która uczyniłaby ich plan rozwoju rozgrywającego planem dla reszty ligi.

Podczas mojej pracy z Packers w połowie lat 90. obserwowałem, jak Ron Wolf i Mike Holmgren pomogli rozwinąć Favre’a w trzykrotnego głównego gracza po tym, jak został mianowany rysownikiem, zanim przybyli do Green Bay dzięki wymianie z Sokołami. Zespół nie tylko zbudował atak wokół rozgrywającego Hall of Fame, który pozwolił mu się rozwijać, ale także poświęcił niezliczone godziny na jego rozwój zawodowy podczas przerwy.

READ  Presja na polski rząd w sprawie ustawy o reformie mediów w głosowaniu Senatu

Zespół poprowadzi „Szkołę Quarterback”, aby pomóc Favre’owi i jego kolegom QB opanować ich ofensywny schemat, jednocześnie poprawiając ich wydajność i podstawy. W tamtych czasach nie było zbyt wielu ograniczeń co do czasu, jaki trenerzy mogli spędzać ze swoimi zawodnikami. Holmgren i jego sztab szkoleniowy poproszą swoich pomocników, aby złożyli raport reszcie drużyny z miesięcznym wyprzedzeniem, aby udzielić im indywidualnych instrukcji lub instrukcji w małych grupach, jak w pełni rozwijać swoje gry.

Były trener NFL i asystent Packers, Steve Mariucci, powiedział mi niedawno, że trenerzy Green Bay będą analizować każdy ofensywny strzał ze swoimi rozgrywającymi, aby pomóc im zrozumieć niuanse schematu, jednocześnie dając im szczegółowe instrukcje na boisku, aby doskonalić swoje podstawy. Powiedział, że dodatkowe sesje nie tylko pomogły młodym QBs poprawić się, ale także umożliwiły sztabowi trenerskiemu usunięcie wszelkich problemów, które mogły nękać weteranów sygnalizujących w poprzednich sezonach.

Aaron Rodgers równa się rekordowi TD Bretta Favre’a jako paker

Aaron Rodgers równa się rekordowi TD Bretta Favre'a jako paker

Aaron Rodgers rzucił za trzy przyłożenia i wyrównał rekord TD Bretta Favre’a jako pakujący w zwycięstwie Green Bay 31-30 w Baltimore.

Jako ważna część planu rozwoju rozgrywającego, zespół przygotowuje również co kilka lat młode QBs. Wszyscy wiedzą o Favre i Rodgersach, ale być może zapomniałeś, że Packers zasponsorowali także Marka Brunella, Aarona Brooksa i Matta Hasselbecka, zanim wymienili ich na wartościowe projekty typu draft.

Zaangażowanie franczyzy w tworzenie i rozwijanie rozgrywających było częścią filozofii organizacyjnej, którą Wolff opracował, aby zapewnić zespołowi QB1 na przyszłość w kręgle.

Dlatego Ted Thompson nie pozwolił Rodgersowi wyprzedzić Packerów w drafcie 2005, mimo że Favre był w foldzie. Jest to również powód, dla którego obecny dyrektor generalny Packers, Brian Gutekunst, stara się zdobyć Jordan Love w drafcie na 2020 rok.

Pomocnik jest bez wątpienia najważniejszą i najbardziej wpływową pozycją na liście, a Packers chcą mieć pewność, że opcja QB dla przyszłej serii jest zawsze na liście.

READ  Informacje o meczu na sobotę vs Abilene Christian

Co więcej, nie mają nic przeciwko stworzeniu małej rywalizacji o stanowisko, aby zapewnić weteranom przewagę nad swoimi grami. Chociaż stworzyło to pewne chaotyczne sytuacje z dobrze ugruntowanym QB1 – czego dowodem były trudne relacje między Favre i Rodgersami lata temu oraz frustracja Rodgersów, gdy zespół stworzył projekt Love – obecność młodego QB może wydobyć to, co najlepsze w – rywalizujący sportowiec starający się zachować swoją pozycję jako gracz franczyzowy.

Na przykład, zanim zespół wybrał Love, Rodgers był w trakcie trzyletniego poślizgu, ponieważ jego wskaźnik ukończenia i ocena zdawalności spadała z każdym sezonem. Biorąc pod uwagę wiek weterana, historię produkcji i obrażenia, które budziły niepokój w recepcji, wybór miłości był polisą ubezpieczeniową na wypadek upadku Rodgersa.

Chociaż nie wiemy, czy Love jest wystarczająco dobry, aby być następcą Rodgersa, nie ma wątpliwości, że ruch rozpalił ogień pod weteranem, który pomógł mu wrócić na najwyższy poziom. W zeszłym sezonie, w wieku 37 lat, Rodgers ustanowił rekordy w karierze pod względem procentu ukończenia (70,7%) i podania przyłożenia (48), podczas gdy jego wskaźnik podań wynoszący 121,5 prawie przekroczył jego karierę 122,5 w 2011 roku.

Jego ekscytujący występ wstrzymał plan sukcesji Packerów i umożliwił zespołowi dalsze budowanie wokół starzejącego się pomocnika z grą wciąż wystarczająco dobrą, aby konkurować na poziomie mistrzowskim.

„Mam nadzieję, że uda mi się pobić ten rekord w domu w Boże Narodzenie”. – Aaron Rodgers o powiązaniu rekordu z Brettem Favre

"Mam nadzieję, że uda mi się pobić ten rekord w domu na Boże Narodzenie." - Aaron Rodgers o powiązaniu rekordu z Brettem Favre

Aaron Rodgers mówi o powiązaniu rekordu TD Bretta Favre’a jako Packer. „To był dla mnie tak wyjątkowy wyścig, że mogłem podążać za legendą” – mówi.

Jednak Rodgers z pewnością miał pomoc dzięki przybyciu trenera Matta LaFleura i systemowi, który ułatwił grę rozgrywającym. Od coraz częstszego korzystania z agresywnej gry biegowej po wykonywanie wszechstronnej gry z podaniem przy jednoczesnym zachowaniu niektórych zwierzaków Rodgersów, schemat Packers pozwala weteranowi pracować wydajnie, nie nakładając zbyt wiele na talerz.

READ  Zespół Haas Formuły 1 rozwiązuje kontrakt z rosyjskim kierowcą Nikita Mazepin

Green Bay zmniejszył presję wywieraną na Rodgersa, otaczając jego potężny personel pomocniczy. Pomimo corocznej furii, gdy drużynie nie udaje się wybrać podającego lub rozgrywającego w pierwszej rundzie draftu, Packers mają solidny zestaw szerokich biegunów wokół 12. miejsca, w tym najlepszego zawodnika futbolu Davante Adamsa.

Odbiornik All-Pro to niepowstrzymana siła na oceanie, a jego współpraca z Rodgersem jest na innym poziomie. Duet posiada połączenie telepatyczne, które umożliwia im samodzielne funkcjonowanie w systemie bez naruszania zasad koncepcji ścieżki.

Chociaż Marquez Valdes-Scantling i Allen Lazard nie są znanymi nazwiskami, rozwinęli się w potężnych graczy. Działają dobrze w ataku, który zawiera różnorodne ruchy i przejścia wstępne, które ukrywają szybką grę przewijania opartą na szybkich drogach i wzorcach skrzyżowań, które otwierają się w ciągu nanosekund.

Ponieważ pakiety zawierają również atak ze zbocza z udziałem Aarona Jonesa i AJ Dillona, ​​zespół stosuje zrównoważone podejście do kontroli gry, jednocześnie tworząc szerokie możliwości gry na podaniach. Kreatywność i wszechstronność ataku Packers umożliwia Rodgersowi wprowadzanie dużych liczb bez ciężkiej pracy nad ich wyprodukowaniem.

Ten proces jest mistrzem kompetencji. Biorąc pod uwagę sukces Packers w rozwijaniu Favre, Rodgers i wielu innych QBs, być może nadszedł czas, aby rywalizujący menedżerowie i trenerzy zwrócili baczną uwagę na zakład rozgrywający w Green Bay.

Bucky Brooks jest analitykiem NFL w FOX Sports i regularnie pojawia się w „Speak For Yourself”. Przerywa także grę dla NFL Network i jest współgospodarzem podcastu „Moving the Sticks”.


Zdobądź więcej z National Football League Śledź swoje ulubione, aby uzyskać informacje o grach, nowościach i nie tylko.