Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Smash: Northern Brave pozostaje bez zwycięstwa po upadku z Canterbury Magicians

Kapitan Canterbury Magicians, Frankie McKay, utrzymał Northern Braves niepokonany przez cały dzień podczas pięciu meczów Super Smash Twenty20.

Mackay strzeliła najwyższe gole dla swojej drużyny w swoim 16-krotnym zwycięstwie na Mount Mungani w czwartek, a następnie przyprowadziła najzdolniejsze osobowości kręgle, ukończyła imponujący bieg, a także przeprowadziła pozornie użyteczną rozmowę z zespołem w połowie pościgu, aby ją poprowadzić. do mistrzostwa. łup.

Ścigając 143, aby wygrać w Bay Oval, Brave uznał za dobry strzał po 63 przejazdach, aby zdążyć na czas pomiędzy Kate Anderson (49 z 42 piłek) i Caitlin Gurrey (29 z 30), zanim koła szybko spadły.

Kapitan magów, Frankie McKay, miał niesamowity dzień w swoim zwycięstwie Super Smash nad Northern Brave na Mount Maunganui.

Bruce Lim/Photosport

Kapitan magów, Frankie McKay, miał niesamowity dzień w swoim zwycięstwie Super Smash nad Northern Brave na Mount Maunganui.

Poślizg został zainicjowany przez McKay, który strzelił ze swojego sprytnego melonika, a następnie rzucił go do bramkarza Laury Hughes, aby złapać Jury z boiska, a po tym, jak Anderson podała dwa dropy przez głupie zawodniczki Canterbury, kiedy odeszła pół wieku później, gospodarze naprawdę upadli.

Czytaj więcej:
* Idąc do walki: Black Hat Throwing Ajaz Patel mówi Gary’emu Steadowi o swoim rozczarowaniu
* Trener Black Cups, Gary Stead, wyjaśnia usunięcie Ijaza Patela z zespołu testowego
* Dziesięciokrotny mistrz Ajaz Patel opuści Black Cups w serii testowej przeciwko Bangladeszowi

W porównaniu z wynikiem 15 plus był tylko jeden inning, ale Hughes następnie trafił dobre uderzenie nad Samem Baribalem Jacinty Savage (2-25 z 4), a na koniec Mackie wrócił poza spin 1-17 z czterech, wydawało się, że w rankingu Średni i niski odważny nie ma szans na wykonanie pracy.

Wcześniej, po wygranej na loterii, magowie osiągnęli poziom 142-6, dzięki stabilnym rękom i mocnej zasłonie trzech doświadczonych Białych Paproci.

Otwierająca Amy Satterthwaite wróciła do formy, po dużym zawodzie Makayli Templeton w wieku 26 lat i trafieniu 37 z 32, po czym zepchnęła Nensiego Patela do Shriyi Naidu, aby skoczyć w punkt.

Leworęczny dobrze poradził sobie z Mackayem (43 z 47), a goście stale osiągali 58-1 w połowie, po pokonaniu Naidoo, który strzelił cztery strzały po wspaniałym starcie 0-15.

Ale to bezwzględna 22 z dziewięciu Lea Tahuhu okazała się skuteczna w odwróceniu losów. Podniosła się o kolejność, uderzając Charlotte Sarsfield poza spinnerem przez cztery kolejne losowania w dół, a następnie wykończyła następną piłkę, paląc ją na środku bramki tylko przez sześć meczów.

W Bay Oval, Mt. Monganui: Canterbury Magicians 142-6 (Frankie McKay 43 z 47, Amy Satterthwaite 37 z 32) przeboleć Północny odważny 126-8 (Kate Anderson 49 z 42; Jacinta Savage 2-25 z 4) O 16 przejazdów.

Najlepszy pałkarz: Leah Tahoe (Czarownice)

Najlepszy melonik: Frankie Mackay (Czarownice)

READ  Wszyscy czarni potrzebują Wayne'a Smitha, Scotta Robertsona i Leona MacDonalda, mówi były szef drużyny rugby w Nowej Zelandii