Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ben Gollings nowym trenerem Fiji Airlines 7S

Ben Gollings, były reprezentant Anglii 7, jest kolejnym trenerem Fiji Airways od 3 lat.

Dyrektor generalny Fiji Rugby Union, John O’Connor, potwierdził, że Gullings wyróżnił się w wywiadach, a zarząd i kierownictwo są przekonani, że Gullings jest najlepszą osobą do podejmowania wyzwań, które stoją przed nami i wyniesienia zdobywców złotego medalu olimpijskiego na wyższy poziom w nadchodzącym HSBC Series 7s, Rugby World Cup 7s i Commonwealth Games i nie tylko.

O’Connor podkreślił, że Gollings kompleksowo przedstawił swoje szczegółowe plany dotyczące Igrzysk Wspólnoty Narodów, Pucharu Świata, serii HSBC World Rugby Sevens oraz Igrzysk Olimpijskich w 2024 roku.

FRU mówi, że oprócz bycia światowej klasy trenerem rugby na poziomie 3, Gollings ma również 4 certyfikaty od Australijskiego Instytutu Fitness, co ma ogromne znaczenie, ponieważ są w okresie przejściowym, i mają nowego trenera siły i kondycji z Naca Cawanibuka przeprowadzka do Drawy na Fidżi.

FRU mówi, że Gollings grał w Rugby 7 na najwyższym poziomie od 20 lat, trenując 6 drużyn narodowych, a ostatnio był zaangażowany w Sri Lanka Rugby Union.

Gollings był także wysokiej klasy doradcą i głównym trenerem reprezentacji Singapuru, a ostatnio był asystentem trenera kanadyjskiej drużyny siódemek mężczyzn.

Oczekuje się, że Ben Gollings rozpocznie swoją nową rolę od 1 stycznia 2022 roku, jest bardzo podekscytowany i zaszczycony, że został mianowany trenerem Fidżi 7s.

Goings mówi, że przez lata mieliśmy wiele wspaniałych walk, kiedy grał, ale odkąd przeszedł na trenera, uważa, że ​​nie ma lepszej szansy niż trenowanie najlepszej drużyny na świecie w 7-sekundowym obwodzie.

Mówi, że natychmiast skupia się na serii HSBC Sevens, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i przyszłorocznym Pucharze Świata Siódemek w RPA.

Dodaje, że zdobywanie kolejnych złotych medali olimpijskich jest czymś wyjątkowym i wie, że to ogromne wyzwanie, z którym trzeba się zmierzyć, ale wierzy, że jego pasja do gry zaspokaja pasję narodu, więc jeśli uda nam się połączyć te dwa elementy i zwiększyć talent na Fidżi możemy osiągnąć nasze ostateczne cele w nadchodzących latach.

READ  NRL 2022 Drużyna tygodnia w 15. rundzie, głos fanów oznaczony przez graczy podczas wydarzenia Telstra Premiership w tym tygodniu

Gollings mówi, że przez pierwsze dwa etapy był w Dubaju i oglądał występ Fidżi 7s na żywo.

Mówi, że to bardzo nowy zespół, więc uważa, że ​​jego pierwszym prawdziwym skupieniem jest po prostu oglądanie i prowadzenie naprawdę ważnych rozmów oraz rozpoczęcie budowania kluczowych relacji, zrozumienia i sposobu, w jaki trenowali, dopóki nie trafi we właściwy przycisk .

Ben Gollings ma przybyć na Fidżi na początku przyszłego miesiąca i będzie odkrywać i oglądać graczy podczas serii Super Sevens od 6 do 8 stycznia w Lawaka Park w Sigatoka.

Przewodniczący Rady Dyrektorów FRU, komandor Humphrey Tawaki, podziękował członkom Rady Dyrektorów FRU, którzy wchodzą w skład komitetu ds. rozmów kwalifikacyjnych, któremu powierzono najtrudniejsze zadanie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych trenerów, którzy zgłosili się i zostali zakwalifikowani.

Commodore Tawaki podkreślił, że Zarząd w pełni poparł i w pełni poparł zalecenia komitetu ds. wywiadów iz zadowoleniem przyjął nominację Gollingsa.

Tymczasem O’Connor potwierdził również, że panel wywiadów był pod wrażeniem występu Ossii Collinsau podczas wywiadu.

Mówi, że Collinsaw był bardzo spokojny, bezpośredni i bardzo dojrzały, a drużyna Fidżi Rugby chciałaby z nim współpracować, aby uzyskać odpowiednie uprawnienia treningowe i sprowadzić go z powrotem do systemów 7s, aby rozpocząć pracę z drużynami 7s.