Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

3 aplikacje, które musisz mieć na swoim telefonie (a pewnie jeszcze ich nie masz)

Zapewne każdy z Was ma na swoim telefonie mnóstwo aplikacji, ale w ciągu dnia korzysta tylko z kilku z nich. Tak po prostu jest i nie przejmuj się, nie odbiegasz w tym względzie od innych użytkowników smartfonów.

Obecnie, oprócz zwykłych aplikacji, takich jak aplikacje społecznościowe, e-mail, notatki i różne rodzaje gier, masz do dyspozycji wiele aplikacji, które nie przyszły Ci do głowy, a które mogą być bardzo przydatne na co dzień.

Przedstawiamy kilka z takich aplikacji i możliwości ich wykorzystania:

Aplikacja do śledzenia osobistych finansów

Dobrym sposobem na lepsze rozeznanie w tym, jak zarządzasz swoimi finansami, jest codzienne śledzenie tego, na co wydajesz pieniądze i rejestrowanie przychodów. Jeśli jednak wymaga to od Ciebie zbyt wiele pracy, najprawdopodobniej szybko z niej zrezygnujesz. Właśnie dlatego telefon komórkowy jest bardzo przydatny, ponieważ masz go zawsze przy sobie, a obecnie istnieje wiele aplikacji, które mogą być wykorzystywane do powyższych celów i są bardzo łatwe w użyciu.

Wystarczy pobrać jedną z tych aplikacji, a następnie, za każdym razem, gdy otrzymujesz środki, wpisujesz, że je dostałeś i za każdym razem, kiedy wydajesz, wpisujesz ile zapłaciłeś. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz ustawić różne kategorie, które następnie pozwalają na tworzenie różnych raportów. Dzięki tym raportom możesz mieć lepszy wgląd w to, jak wydajesz swoje pieniądze i skorygować swoje nawyki. Wiele osób poleca do tego aplikację Wallet. Jest dość prosta w użyciu, można ustawić wiele kont i wprowadzić koszty lub wpływy z ekranu głównego telefonu z systemem Android.

Aplikacja do przechowywania haseł

Współczesne technologie wymagają nie tyle zapamiętywania haseł, co ich zapisywania i szybkiego dostępu do nich, gdy są potrzebne. Chociaż można je przechowywać na różne sposoby, telefon komórkowy jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem do tego typu rzeczy.

READ  Westinghouse nadal inwestuje w Polsce | wiadomości krajowe

Możesz je przechowywać w dowolnej aplikacji do robienia notatek, ale naszym zdaniem lepiej jest używać specjalistycznych aplikacji do zapisywania haseł. Najprawdopodobniej dwie najlepsze z nich to Lastpass i 1password. Przykładowo, druga z wymienionych aplikacji jest bardzo przydatna, ponieważ można za jej pomocą tworzyć nowe hasła, które są następnie automatycznie zapisywane w aplikacji, a także umożliwia automatyczne logowanie do innych aplikacji, które mają dostęp do 1password i odczytują dane dostępowe.

Aplikacja do czegoś, co sprawia Ci przyjemność poza pracą

Codzienne obowiązki mogą być bardzo wyczerpujące, a jednym ze sposobów na regenerację może być robienie czegoś, co daje Ci satysfakcję i co sprawia Ci przyjemność, a co nie ma nic wspólnego z pracą. To może być twoje hobby lub cokolwiek, co sprawia ci przyjemność.

Obecnie istnieje wiele aplikacji dla praktycznie każdego obszaru zainteresowania, a znalezienie tego, czego potrzebujesz, wymaga jedynie odrobiny uwagi. Jeśli lubisz oglądać filmy, możesz na przykład zainstalować Netflix. Albo, powiedzmy, jeśli kochasz sport i jesteś dobry w przewidywaniu wyników meczów sportowych, zainstaluj jedną z aplikacji do obstawiania. Oczywiście przedtem dowiedz się w Internecie, jak bukmacherzy online są klasyfikowani według różnych kryteriów, a także jacy są najlepsi bukmacherzy w Twoim kraju.

Wnioski

Staraj się mieć jak najmniej aplikacji zainstalowanych na swoim telefonie i stale usuwaj te, które uważasz za niepotrzebne. Jednak nie odinstalowuj powyższych aplikacji, przynajmniej na razie, lecz najpierw wypróbuj, czy spełniają one swoją rolę.