Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Trukker rozszerza działalność na Polskę i Kazachstan, napędzając wzrost

pieszy, kto ratuje Sieć cyfrowa podobna do Ubera Dla samochodów ciężarowych i dostawczych w region Bliskiego Wschodu, Rozszerza swoją działalność na Polskę i Kazachstan, dwa główne centra logistyczne w Unii Europejskiej i Wspólnocie Niepodległych Państw, chcąc pobudzić wzrost.

Najnowszy rozwój nastąpił po tym, jak firma zebrała 100 milionów dolarów w… Finansowanie serii C We wrześniu prowadził Bahrajn Invest Corp.

Firma jest również wspierana przez głównych inwestorów instytucjonalnych, takich jak Firma Inwestycyjna Mubadala, Spółka holdingowa Abu Zabi ADQSTV, fundusz venture capital z siedzibą w Rijadzie Międzynarodowa korporacja finansowa.

W lutym tego roku zebrała 96 milionów dolarów na rozszerzenie swojej działalności.

„Polska i Kazachstan są strategicznie położone wzdłuż szlaku Pasa i Szlaku na skrzyżowaniu Eurazji” – powiedział Gaurav Biswas, założyciel i dyrektor generalny firmy Trukker.

„Wygodny transport w Polsce, niskie koszty frachtu oraz wysoki wskaźnik wydajności logistycznej, który plasuje się na 28 miejscu na świecie, stwarzają Trokerowi dogodne warunki dostępu do europejskich dostaw.”

kazachstan, Z drugiej strony jest to regionalne centrum okolicznych gospodarek, z arteriami handlowymi rozciągającymi się w całej Europie i Azji Środkowej, powiedział Biswas.

Według raportu Frost & Sullivan globalny przemysł transportu drogowego, który stale rozwijał się w ostatniej dekadzie, będzie wart około 3,1 biliona dolarów w 2020 roku.

Podczas gdy branża została mocno dotknięta pandemią koronawirusa, raport przewiduje, że globalne przychody z transportu drogowego będą rosły w tempie 4,3 procent rocznie od 2020 do 2025 roku.

„Już teraz prowadzimy aktywne operacje transportowe na rynkach MENA” — powiedział Pradeep M, współzałożyciel i CTO firmy Trukker.

„Możliwość w korytarzach UE-CIS jest ekscytująca i planujemy współpracować z rynkami cyfrowymi, a także inwestować w regionie, podczas gdy UE stoi przed pewnymi wyzwaniami gospodarczymi. Planujemy zbudować silny biznes podczas spowolnienia gospodarczego.”

READ  Firma podała, że ​​w lutym moce fotowoltaiczne Polski wzrosną o 3%

Założona w 2016 roku firma Trukker wykorzystuje technologię czasu rzeczywistego do obsługi transportu drogowego na Bliskim Wschodzie.

Gaurav Biswas, założyciel i dyrektor generalny Trukker.  Zdjęcie: Troker

Rozpoczęła działalność w 2018 roku i obecnie posiada flotę ponad 40 000 ciężarówek, z klientami w Zjednoczone Emiraty Arabskie, Według strony internetowej Arabia Saudyjska, Egipt, Pakistan, Bahrajn, Jordania, Oman i Turcja.

Biswas powiedział, że firma bada możliwość wejścia na giełdę Tadawul w Arabii Saudyjskiej w celu wykorzystania potencjału wzrostu w regionie. Powiedzieć Narodowy w grudniu 2020 r.

„Nasze stacje w Polsce i Kazachstanie stworzą dodatkową infrastrukturę dla naszej silnej obecności w Turcji” — powiedział Hakan Arikan, dyrektor regionalny CIS i Europa Wschodnia w firmie Trukker.

„Pomoże nam to służyć naszym klientom po obu stronach z dodatkową niezawodnością i wydajnością”.

Aktualizacja: 23 listopada 2022, 10:57