Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zoom ogłasza nowe funkcje „AI Companion”.

Zoom we wtorek ogłosił aktualizacje swojego narzędzia generatywnej sztucznej inteligencji, które teraz nazywa Zoom AI Companion, które „znacznie rozszerzy” jego możliwości począwszy od jesieni. Aplikacja AI Companion będzie dostępna bezpłatnie, jeśli już płacisz za usługę wideokonferencji.

Firma stwierdziła, że ​​klienci mogą Spodziewamy się, że narzędzie AI będzie stale widoczne Zoom, w tym czat grupowy, spotkania, telefon, e-mail, tablica i „dodatkowe funkcje w planie działania”. Zgodnie z zapowiedzią Zoom, niektóre funkcje będą dostępne natychmiast, a inne zostaną uruchomione w nadchodzących miesiącach.

Prawdopodobnie najbardziej znaną funkcją Zoom jest czat wideo podczas spotkań biznesowych. Jedna z nowych funkcji Zoom AI Companion pozwala szybko nadrobić zaległości w przypadku spóźnienia na spotkanie Zoom, zadając pytania za pośrednictwem panelu bocznego. Po spotkaniu możesz mieć nagrania Zoom z polecanymi sekcjami i inteligentnymi zajęciami, a także automatycznie generowane podsumowania spotkań (o ile gospodarz spotkania włączy te funkcje). Zoom twierdzi, że tej wiosny jego narzędzie AI będzie w stanie zapewnić „informacje zwrotne w czasie rzeczywistym” na temat tego, jak postrzega Twoje wyniki na spotkaniach, a także przeszkolić Cię w zakresie umiejętności mówienia i prezentacji.

Zoom twierdzi, że wykorzystuje swoje duże modele językowe, a także Meta’s Llama 2, OpenAI i Anthropic do obsługi funkcji sztucznej inteligencji. Modele wielkojęzykowe obsługują chatboty generowane przez sztuczną inteligencję, takie jak ChatGPT firmy OpenAI, Bard firmy Google i Bing firmy Microsoft.

Cztery osoby na spotkaniu wideo korzystające z widżetu Zoom AI na pasku bocznym

Jak wygląda czat AI Zooma podczas spotkania.

Zbliżenie

Inne aktualizacje Zoom obejmują kreatywne podsumowanie sztucznej inteligencji dla Team Chat, które zostanie wprowadzone w nadchodzących tygodniach i pomoże Ci prowadzić długie wątki na czacie. Na początku 2024 r. będziesz mieć możliwość automatycznego uzupełniania zdań i planowania spotkań na czacie. Zostaną dodane także inne funkcje służące do przygotowywania spotkań, podsumowań i nie tylko.

Zoom powiedział we wtorek, że AI Companion jest domyślnie wyłączony i za jego włączenie odpowiedzialna będzie osoba kontrolująca konto. Firma stwierdziła również, że nie wykorzystuje materiałów audio, wideo ani innych materiałów klientów do szkolenia swojej sztucznej inteligencji. Wynika to z obaw, że Zoom „pożera” dane ze swoich narzędzi AI.

Uwaga redaktora: CNET wykorzystuje silnik sztucznej inteligencji do tworzenia niektórych historii. Więcej informacji znajdziesz w artykule Ten post.

READ  Kup smartfon Apple za jedyne Rs. 38 049 na Amazon