Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja Nomad Base One Max 3 w 1

Recenzja Nomad Base One Max 3 w 1

Producent akcesoriów Nomad ogłosił dziś wprowadzenie na rynek nowej wersji Jedna baza Max 3 w 1zaawansowana ładowarka z metalu i szkła, która współpracuje z iPhonem, słuchawkami AirPods i Apple Watch.


Jest to ładowarka MagSafe, dzięki czemu może ładować kompatybilnego iPhone’a mocą do 15 W. Wszystkie iPhone’y od iPhone’a 12 można ładować z mocą 15 W za pomocą ładowarki ‌MagSafe‌, z wyjątkiem iPhone’a 12 mini i iPhone’a 13 mini, które ładują się z mocą 12 W.

Pod względem konstrukcyjnym Base One Max 3 w 1 wygląda prawie identycznie jak Base One Max, który Nomad wypuścił na rynek w zeszłym roku, ale ma dodatkową kieszeń ładującą za dyskiem ładującym Apple Watch, w której mieszczą się słuchawki AirPods. Dzięki metalowej podstawie i szklanej powierzchni ładowarka jest jedną z najatrakcyjniejszych opcji ładowania na rynku.

Base One Max jest ciężki, waży nieco ponad 1,5 funta, więc nie zmieści się nigdzie na biurku ani blacie. Przy tej wadze nie jest to ładowarka podróżna, ale ma dobrą wagę, ponieważ utrzymuje ładowarkę stabilnie podczas podnoszenia „iPhone’a”. Nomad produkuje ładowarkę ze srebra i węglika, przy czym pierwsza jest wykonana z białego szkła, a druga z czarnego szkła.

Mogliśmy przetestować ładowarkę na kilka dni przed premierą i ładuje się tak szybko, jak reklamuje Nomad. Ładowarka 15 W współpracuje z urządzeniami iPhone „MagSafe” z mocą do 15 W, a tej stacji ładującej można również używać z urządzeniami opartymi na Qi. Dedykowany punkt ładowania słuchawek AirPods ładuje się z mocą 5 W, a pionowa płyta ładująca Apple Watch ładuje się ze standardową prędkością. Należy pamiętać, że w zależności od opaski Apple Watch może zakłócać działanie punktu ładowania słuchawek AirPods. Otwarte pasma nie stanowią problemu, ale w przypadku zamkniętych pasm, takich jak Solo Loop, są one węższe, więc przerywane ładowanie może stanowić problem.

READ  iOS 16 pozwoli Ci przejść testy CAPTCHA w niektórych aplikacjach i witrynach

Stacja dokująca Nomad OneMax 3 w 1


Do zestawu Nomad nie dołączono szybko ładującej się płyty ładującej do zegarka Apple Watch, więc prawdopodobnie nie jest to ładowarka, którą chcesz kupić, jeśli potrzebujesz funkcji szybkiego ładowania. Szybkie ładowanie jest najbardziej przydatne, jeśli ładujesz zegarek Apple Watch na krótko przed snem i przed noszeniem go przez cały dzień, ale w przypadku osób ładujących w nocy nie jest to tak skuteczne.

Ponieważ jest to płaska ładowarka „MagSafe”, a nie ładowarka pionowa, nie będzie ona działać z nowym trybem StandBy systemu iOS 17, ponieważ wymaga to umieszczenia „iPhone’a” w pionowej pozycji poziomej. Base One Max 3-w-1 ładuje się przez USB-C, co jest fajne, ale Nomad nie zawiera zasilacza USB-C. Klienci, którzy to kupią, będą musieli zasilić go zasilaczem USB-C o mocy 30 W. Chociaż w zestawie nie ma adaptera, w zestawie znajduje się 2-metrowy kabel USB-C na USB-C.

Nomad prawdopodobnie produkuje jedne z najlepszych ładowarek na rynku, a jeśli szukasz czegoś, co będzie świetnie wyglądać na Twoim biurku, to jest to ładowarka dla Ciebie. Jednak za 170 dolarów byłoby miło, gdyby zawierał zasilacz i szybsze ładowanie zegarka Apple Watch, ponieważ jest to cena premium z zestawem funkcji, który nie jest w stanie dotrzymać kroku produktom konkurencji.

Base One Max może być 3 w 1 Kupione na stronie Nomada za 170 dolarów.