Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zobacz w akcji Slitherfang Boss Forbidden West Boss

Guerrilla Games pokazało Game Informer ekskluzywne spojrzenie na Aloy, gdy ściera się z przerażającym, plującym kwasem szefem Slitherfang w Zakazany horyzont na zachód26-sekundowy klip (można go zobaczyć na gra detektywistyczna Po prostu) warte twojego czasu. mamy Bliższe spojrzenie na urządzenie Dwa tygodnie temu, ale tym razem mamy więcej szczegółów na temat jej ataków.

Kwasowe ataki Slitherfang o dużym zasięgu są generowane w zbiorniku dogodnie zlokalizowanym w pobliżu jego gardła, a gracze będą musieli zniszczyć ten czołg tak szybko, jak to możliwe. Oprócz ataków kwasowych ogon węża uwalnia błyskawice, a jego szyja emituje impulsy dźwiękowe, które nie tylko ogłuszają Aloy na krótki czas, ale także obezwładniają go, czyniąc go podatnym na kolejne ataki.

Dyrektor gry, Matisse de Jong, powiedział Game Informer, że przed atakiem dźwiękowym „trudno jest uniknąć”, a gracze będą musieli albo szybko znaleźć osłonę, albo wyrwać się poza zasięg ataku, gdy szarżują na Slitherfang. Co ciekawe, ataki z ukrycia Aloy nie są skuteczne przeciwko urządzeniu, a schemat jej ataków zmienia się w zależności od stanu zdrowia.

„Snake ma całą masę ataków” – żartował De Jong. Więc to, co widzisz w powyższym klipie bitewnym, jest tylko małym przebłyskiem tego, co może zrobić Slitherfang. Powiedziawszy to, Aloy będzie miała do dyspozycji wystarczająco dużo umiejętności, ataków i broni, aby pokonać Slitherfang, pod warunkiem, że jest w tym sprytna. Wąż jest podatny na ataki ognia, lodu i plazmy.

Wyobraź sobie, jakie przedmioty upuści ten boss, gdy odejdzie na zawsze! Przekonacie się o tym 18 lutego 2022 roku.

READ  Najważniejsze wydarzenia pierwszego dnia na CES 2022: Sony potwierdza PlayStation VR 2, przenośny projektor Samsunga za 899 USD i nie tylko