Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xiaomi Watch S1 zostanie wprowadzony na rynek wraz z serią Xiaomi 12 i MIUI 13

Xiaomi jest w pełni wyposażone do Długo oczekiwana premiera serii Xiaomi 12 I MIUI 13 w Chinach dzisiaj. Ponadto oczekuje się, że firma wprowadzi teraz nowy smartwatch, prawdopodobnie o nazwie Xiaomi Watch S1, o czym świadczą wycieki zwiastunów zegarka. Tak może być.

Oczekuje się, że Xiaomi Watch S1 zostanie wprowadzony na rynek dzisiaj

Ostatnio pojawiły się teasery (przez Telegram XiaomiUI) donosi, że nowy smartwatch Xiaomi zostanie dziś zaprezentowany na internetowej imprezie firmy. Chociaż obrazy nie ujawniają zbyt wiele na temat zegarka, przyglądają się jego projektowi.

Sądząc po jego wyglądzie, Zegarek S1 będzie miał okrągły kształt porozumieć się Płaski ekran i dwa duże przyciski po prawej stronie. Z tyłu tarczy znajduje się wiele czujników. Chociaż szczegóły nie są dostępne w momencie pisania tego tekstu, możemy oczekiwać, że zegarek będzie wyposażony w takie funkcje, jak czujnik tętna, wyświetlacz SpO2, GPS, dobra żywotność baterii i wiele innych.

zdjęcie zwiastuna zegarka xiaomi s1
Obraz: Deweloperzy XDA

Bardzo podobny do pliku Kolor mi zegarka i Mi Watch się kręci, to urządzenie może również mieć rozsądną cenę.

Jeśli chodzi o inne zapowiedzi, Xiaomi wprowadzi na rynek serię Xiaomi 12 Xiaomi 12Oraz Xiaomi 12 Pro i Xiaomi 12X. Wersja Pro będzie jedną z pierwszych, która otrzyma chipset Qualcomm Snapdragon 8 pierwszej generacji i ma mieć nowy projekt, ulepszone kamery, szybkie ładowanie 120 W i wiele więcej. Model waniliowy może mieć pewne kompromisy, a Xiaomi 12X może być telefonem ze średniej półki. W przypadku MIUI 13 oczekuje się, że przyniesie lepszą płynność systemu, lepsze funkcje bezpieczeństwa i prywatności oraz wiele więcej.

Nie wiemy jeszcze, jak sprawdzą się wszystkie te produkty. Dlatego bądź na bieżąco z wszystkimi potrzebnymi aktualizacjami.