Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zobacz pomiar masy Forda Mustanga GT 2024 w porównaniu z poprzednim modelem

Zobacz pomiar masy Forda Mustanga GT 2024 w porównaniu z poprzednim modelem

Samochód ten posiada pakiet 400a i hamulce Brembo.

Dostawy Forda Mustanga 2024 rozpoczęły się pod koniec zeszłego miesiąca i zaczynamy widzieć coraz więcej egzemplarzy przybywających do nowych domów. Osoby mające dostęp do hamowni zaczęły już mierzyć moc małego auta, ale dziś pora porozmawiać o czymś innym – ile waży nowy Mustang.

Film znajdujący się na górze tej strony powstał dzięki naszej uprzejmości Późne odzyskiwanie modelu (LMR) NA youtube, kanał skupiający się na wszelkiego rodzaju treściach wideo dotyczących Mustanga. Tym razem widzimy Mustanga GT 2024 z pakietem 400a i hamulcami Brembo ważonymi przed kamerą. Samochód jest wyposażony w 10-biegową automatyczną skrzynię biegów i ma około trzech czwartych zbiornika paliwa.

READ  Nintendo umieściło Bayonettę 3 na liście wydań na rok 2022

Bez zbędnych ceregieli, oto ważna liczba – samochód waży dokładnie 3843 funtów. Ford reklamuje Mustanga GT 2024 z automatyczną skrzynią biegów o masie własnej wynoszącej 3832 funtów, co wydaje się całkiem rozsądne, biorąc pod uwagę ilość paliwa w zbiorniku. Warto to również zauważyć LMRBilans masy między przednią i tylną osią wynosi od 55 do 45 procent.

Film zawiera także szybkie porównanie z Mustangiem poprzedniej generacji. Weźmy na przykład Mustanga GT z pakietem Performance 2018. Ten samochód z pełnym zbiornikiem paliwa i bez kierowcy waży 3860 funtów. Daj lub weź ćwierć zbiornika paliwa i liczbę, jaką waży Mustang GT 2024, liczby są mniej więcej takie same. Czytaliśmy w komentarzach, że nowy Mustang może być cięższy od swojego poprzednika i może to zależeć od specyfikacji. Ale w tym przypadku liczby nie są inne.

Niedawno widzieliśmy nowego Mustanga w Dark Horse wystrojonego na hamowni, gdzie osiągnął maksymalną moc 408 koni mechanicznych i moment obrotowy 357 funtów stóp na tylnych kołach. Należy jednak zauważyć, że liczby te odnotowano w warunkach odbiegających od idealnych. Możesz także sprawdzić, jak Mustang GT 2024 wypadł w poprzednim teście na hamowni.