Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdrowie króla Karola: królowa Camilla przedstawia aktualne informacje o stanie zdrowia pary, podczas gdy Harry żartuje z amerykańską opinią publiczną

Zdrowie króla Karola: królowa Camilla przedstawia aktualne informacje o stanie zdrowia pary, podczas gdy Harry żartuje z amerykańską opinią publiczną

Quinn twierdzi, że King radzi sobie „bardzo dobrze” w tych okolicznościach

Królowa przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia monarchy, podczas gdy książę Harry żartował z tłumem w USA, zaledwie kilka godzin po tym, jak udał się do Wielkiej Brytanii, aby ponownie spotkać się z ojcem.

Camilla została zapytana o Charlesa podczas świętowania działalności charytatywnej w katedrze w Salisbury w czwartkowy wieczór podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia od czasu ogłoszenia szokującej diagnozy raka u jej męża. „Jak na te okoliczności radzi sobie bardzo dobrze” – odpowiedziała.

Tymczasem książę Sussex nie wspomniał o swoim ojcu podczas niespodziewanego wystąpienia na rozdaniu nagród NFL w Las Vegas.

Harry (39 l.) przyleciał z Los Angeles do Londynu w poniedziałkowy wieczór, po tym jak ojciec zadzwonił do niego osobiście, aby poinformować go o nowościach zdrowotnych. We wtorek sfotografowano go, gdy przybywał do Clarence House, gdzie podobno spędził niecałą godzinę z 75-letnim członkiem rodziny królewskiej, po czym w środę wrócił do swojego domu w Kalifornii, gdzie nie miał kontaktu ze swoim bratem, z którym był w separacji. , Książę William.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak w środę książę Walii po raz pierwszy wspomniał o diagnozie swojego ojca, wyrażając wdzięczność społeczeństwu za wsparcie podczas kolacji ze zbiórką pieniędzy.

1707419349

Królowa twierdzi, że król radzi sobie „bardzo dobrze”

Świętując działalność organizacji charytatywnych w katedrze w Salisbury, królowa stwierdziła, że ​​po diagnozie raka radzi sobie „bardzo dobrze, biorąc pod uwagę okoliczności”.

Ben Abbott, lat 40, ratownik medyczny na oddziale intensywnej terapii, powiedział: „Mam nadzieję, że Jego Wysokość jest w dobrym zdrowiu. Wszystkim nam jest bardzo smutna ta wiadomość”.

„No cóż, biorąc pod uwagę okoliczności, radzi sobie bardzo dobrze” – odpowiedziała Camilla.

„Był bardzo poruszony wszystkimi listami i wiadomościami, które zewsząd wysyłała opinia publiczna – to bardzo podnosi na duchu”.

Królowa Camilla uczestniczy w wieczorze muzycznym w katedrze w Salisbury w Wiltshire

(Władze Palestyńskie)

Matta Mathersa8 lutego 2024 o godzinie 19:09

1707478255

Kobieta, do której Harry naprawdę się zwróci podczas walki ojca z rakiem

Noc w londyńskim hotelu, po czym wraca samolotem do Stanów, pozostawiając naród z niepewnością, czy te krótkie chwile z mężczyzną, o którym mówi, że „zawsze będzie kochał”, wystarczą, aby zacząć naprawiać ich zrujnowany związek.

Po zamieszaniu, jakie miało miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy Harry ustąpił ze swojej roli królewskiej i postawił serię szkodliwych zarzutów pod adresem swojej rodziny, z pewnością nie może zwrócić się do swojego brata, księcia Walii, o wzajemne pocieszenie w tym trudnym czasie. Uważa się, że od czasu wspomnień Harry'ego para w ogóle nie rozmawiała dodatkowyw którym opisał Williama jako swojego „zaprzysięgłego wroga”.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 11:30

1707476452

Wewnątrz 26-godzinnej wizyty Harry'ego w locie do Charlesa, która trwała mniej niż godzinę

Książę Harry wrócił do domu, do Los Angeles, po 26-godzinnej wizycie w Wielkiej Brytanii, gdzie spotkał się z ojcem przez niecałą godzinę po zdiagnozowaniu u niego raka.

Książę Sussex podczas swojej pierwszej wizyty w ojczyźnie od września spędził w powietrzu prawie tyle samo czasu, co w Anglii.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 11:00

1707474602

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 10:30

1707472852

Król Karol wydaje pierwsze publiczne oświadczenie od czasu zdiagnozowania raka

W środę wieczorem przerwał publiczne milczenie i wydał oświadczenie z okazji pięćdziesiątej rocznicy uzyskania niepodległości przez byłą kolonię brytyjską Grenada.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 10:00

1707471002

Harry żartuje z publicznością na gali rozdania nagród w Las Vegas kilka godzin po powrocie z wizyty u Charlesa

Harry (39 l.) nie wspomniał o swoim ojcu i diagnozie raka podczas swojego przemówienia, podczas którego wręczył nagrodę Waltera Paytona dla Człowieka Roku obrońcy Pittsburgh Steelers Cameronowi Heywardowi.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 09:30

1707469252

ZOBACZ: King radzi sobie „całkiem nieźle” w tych okolicznościach, mówi Quinn

Królowa Camilla twierdzi, że w tych okolicznościach król radzi sobie „bardzo dobrze”.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 09:00

1707467452

Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego w toczących się procesach sądowych dotyczących włamań do telefonów lustrzanych

Ostatni etap roszczeń o włamanie do telefonu z udziałem wydawcy Daily Mirror i księcia Sussex ma się odbyć przed Wysokim Trybunałem.

W grudniu sędzia orzekł, że hakowanie telefonów stało się „powszechne i rutynowe” w gazetach Mirror Group (MGN) pod koniec lat 90. i było praktykowane „nawet do pewnego stopnia” podczas dochodzenia Levesona w sprawie standardów prasowych w 2011 roku.

Sędzia Fancourt stwierdził również, że telefon Harry'ego został w „skromnym stopniu” zhakowany przez MGN i przyznał mu odszkodowanie w wysokości 140 600 funtów.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 08:30

1707465652

Harry jest w Las Vegas, aby wręczyć nagrodę NFL

Książę Sussex pojawił się na gali NFL Awards w Las Vegas, aby wręczyć nagrodę, zaledwie kilka dni po ujawnieniu przez członka rodziny królewskiej diagnozy raka.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Harry przeleciał tysiące mil od swojego domu w Kalifornii, aby we wtorek spotkać się z ojcem u boku króla i spędzić około 45 minut w Clarence House.

Tarę Cobham9 lutego 2024 o godzinie 08:00

1707462000

Pełna historia zdrowia króla Karola w chwili rozpoczęcia leczenia raka

Urzędnicy Pałacu Buckingham ogłosili, że u 75-letniego króla Karola zdiagnozowano pewien rodzaj nowotworu i obecnie przechodzi on leczenie.

W oświadczeniu z 5 lutego pałac stwierdził, że król „jest wdzięczny swojemu zespołowi medycznemu za szybką interwencję, która była możliwa dzięki zabiegowi, któremu niedawno przeszedł w szpitalu”.

Matta Mathersa9 lutego 2024 o godzinie 07:00