Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Leah Remini odpowiedziała na twierdzenie, że nowa woskowa figura Beyoncé jest do niej podobna

Leah Remini odpowiedziała na twierdzenie, że nowa woskowa figura Beyoncé jest do niej podobna

Leah Remini odpowiedziała fanom, którzy twierdzili, że nowa woskowa figura Beyoncé jest do niej podobna.

W tym tygodniu Muzeum Madame Tussauds w Blackpool w Anglii odsłoniło woskową statuę piosenkarki ubranej w replikę piosenkarki „Cuff It” ubranej w coś, co wygląda jak błyszczący garnitur z muzeum. renesans wycieczka.

Jednak Beyhive natychmiast zauważyło, że twarz woskowego posągu jest niesamowicie podobna do twarzy 53-latka. Król królowych aktor.

„Królowa królowych czy królowa B?” Mówił Ci ktoś, że woskowa figura Beyoncé nie wygląda jak Leah Remini? książki Na X, wcześniej znanym jako Twitter, podczas gdy inny użytkownik opublikować„Wszystko, co widzę, to Leah Remini”.

„Krzyczę! I podobają mi się wszystkie tweety! Remini opublikował dalej

Ludzie chwalili ją i Beyoncé w komentarzach pod postem pismo: „To była era Leah Remini z Beyonce”.

„Dziewczyno, ty i B jesteście czymś więcej niż tylko pięknymi kobietami!! I tak, całkowicie się z tym zgadzam! Jeden użytkownik X On dodał.

Niektórzy wzywali użytkowników do szybkiego porównania obu pań. „Ludzie mówią, że Leah jest piękna, nie umniejszając wyzwania, jakie stawia Beyoncé” – napisała użytkowniczka, na co Remini odpowiedziała: „Dokładnie!!”

Oprócz podobieństwa do Remini, fani porównują ją także do Rihanny i Tyry Banks. „Powiedzieli… dostaniesz specjalny dodatek do Rihanny” – napisała jedna z użytkowniczek X. Inna osoba zauważyła: „Myślę, że widuję więcej Tyry Banks niż Leah Remini”.

Odsłonięto woskową statuę obok innego pomnika gwiazdy pop Lady Gagi. Jednak woskowa statua Gagi nie spotkała się z takim samym sprzeciwem.

Madame Tussauds kilkakrotnie próbowało oddać sprawiedliwość 32-krotnej zdobywczyni nagrody Grammy i wszystkie – z wyjątkiem repliki Beyoncé, która nosiła kreację Beychelli z 2019 r. – pozostawiały wiele do życzenia. W lipcu 2017 r. New York Times. Podobno posąg w kształcie gwiazdy popu został tymczasowo usunięty z wystawy w Madame Tussauds w Nowym Jorku po reakcji na stworzenie białej wersji Beyoncé.

READ  Rodzina królewska: BBC opóźnia podcast Meghan i Harry'ego po fali skarg | Królewski | Aktualności

„Woskowa figura Beyoncé w @MadameTussauds wygląda jak Kate Gosselin z „Kate Plus 8” w fioletowej kreacji. Hmm, możemy to przerobić?” Jeden Użytkownik X złożył skargę na czas.

Madame Tussauds odniosła się do kontrowersji po zwróceniu woskowej figury, wyjaśniając w e-mailu do Madame Tussauds New York Timesa: „Nasz utalentowany zespół rzeźbiarzy dokłada wszelkich starań, aby wszystkie nasze figury woskowe były dokładnie dopasowane kolorystycznie do przedstawionych gwiazd. Oświetlenie wewnątrz atrakcji w połączeniu z fotografowaniem z lampą błyskową może zniekształcić i zniekształcić kolor naszych figur woskowych, coś, co robią nasi rzeźbiarze nie można tego uwzględnić na etapie produkcji.

W oświadczeniu czytamy dalej: „Kochamy, szanujemy i cieszymy się ze współpracy z Beyoncé. Zmodyfikowaliśmy projekt i oświetlenie tego, jak wygląda na wystawie.

To nie pierwszy raz, kiedy Madame Tussauds nie trafił w sedno, a w tę okolicę często przybywają fani i celebryci. W przeszłości, wśród doniesień na ten temat, woskowa figura Dwayne’a Johnsona była zabawnie porównywana do Vin Diesela szybki i wściekły feud, a Lil Wayne skrytykował firmę za nie zrobienie mu zdjęcia.