Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdrajcy: Molly wyjawia, co po raz pierwszy powiedziała Harry'emu o traumie zdrady, gdy kamery przestały kręcić

Zdrajcy: Molly wyjawia, co po raz pierwszy powiedziała Harry'emu o traumie zdrady, gdy kamery przestały kręcić

Zdrajcy Seria druga zakończyła się dramatycznym finałem, w wyniku którego jeden z zawodników poczuł się oszukany.

Druga seria Zdrajcyktóre powróci w 2025 r., zakończyło się w piątek (26 stycznia), gdy 22-letni inżynier armii brytyjskiej Harry odebrał do domu nagrodę pieniężną w wysokości 95 150 funtów.

Harry'emu udaje się przechytrzyć wszystkich, kończąc swoją rolę jedynego pozostałego zdrajcy w grupie, oszukując swoją najlepszą przyjaciółkę Molly, aby uwierzyła, że ​​jest lojalny.

Kiedy Jaz głosowała za eksmisją innego gracza, choć niewinność Harry'ego była wątpliwa, trzej finaliści musieli głosować za eksmisją innego gracza, a Molly nie wiedziała, na kogo głosować. .

Kamera zbliżyła się do Molly piszącej literę „H” na karcie do głosowania, po czym zatrzymała się i odezwała do Harry'ego: „Obiecujesz, że to nie ty?” – Nie – odpowiedział Harry.

Następnie eliminuje Gaza, który był lojalnym członkiem drużyny, podczas gdy Harry kradnie całą nagrodę pieniężną Molly, która uciekła ze zrujnowanego zamku.

Molly wyjaśniła swoją decyzję w kolejnym programie Zdrajcy zostają zdemaskowani Po emisji odcinka powiedziała: „Być może w głębi duszy wiedziałam, ale w tamtym momencie nie mogłam tego zrobić”, a następnego dnia, w sobotę (27 stycznia), opowiedziała otwarcie o tym, co powiedziała Harry’emu, kiedy widziałem go następnym razem. dla niego.

NA BBC śniadanieProwadząca Rachel Borden zapytała: „Molly, naprawdę chcę wiedzieć, kiedy po raz pierwszy ponownie zobaczyłaś Harry'ego po tym odkryciu i jak wyglądała ta pierwsza rozmowa?”

„Właśnie go wyzywałam, a potem mocno się uściskaliśmy. Myślę, że w tym momencie, jeśli mam być szczery, po prostu trzeba się z tego śmiać. Powiedziałam tylko «fair play»” – odpowiedziała Molly.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Żadnych urazów: gwiazdy „Zdrajców”, Molly i Harry, ponownie spotykają się w BBC Breakfast

(BBC)

„To szalona gra, przeżyłem najlepsze doświadczenie w historii i nie pozwolę, aby to, co wydarzyło się na końcu, miało na to wpływ.

Wyjaśniając, dlaczego wykluczyła Harry'ego, dodała: „Jestem osobą dość emocjonalną i myślę, że przyjaźń wywarła na mnie najlepsze wrażenie, a nie mogłam tego z nim robić bez absolutnego przekonania, że ​​jest zdrajcą. trudny.

Molly ostro skrytykowała także negatywne komentarze, które otrzymała w Internecie po finale, i ujawniła, że ​​stara się unikać mediów społecznościowych.

„Oczywiście jestem w tym wszystkim nowy, więc próbuję to przetworzyć i przemyśleć, a także staram się trochę odejść od mediów społecznościowych, ponieważ myślę, że dzisiejszy dzień będzie trochę trudny ,” ona powiedziała kobieta.

„Ale tak, mam nadzieję, że to minie. Myślę, że opinii publicznej bardzo łatwo jest powiedzieć, że jestem głupi i tym podobne, ale ostatecznie mam 21 lat i mam uczucia – co mogę zrobić?

Harry otrzymał pełną nagrodę pieniężną za tegoroczną serię Zdrajcy

(BBC)

„Myślę, że ludzie, kiedy widzą to w telewizji, zapominają, że jesteś człowiekiem, ale wszyscy mamy uczucia, więc ludzie muszą być bardziej ostrożni w swoich komentarzach”.

Zdrajcy Powróci z trzecią serią w 2025 roku.