Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To nie będzie dla nikogo szokiem”.

„To nie będzie dla nikogo szokiem”.

Channel 4 potwierdził, że odwoła popularny reality show Rise and Fall, który powstał jako rywal serialu BBC The Traitors.

Mimo że serial prowadzony przez Grega Jamesa, którego produkcja kosztowała miliony, nie powróci z drugą serią.

18-odcinkowy program pochodził z tej samej wytwórni co The Traitors, Studio Lambert, i obejmował także dwie grupy ludzi w jednym miejscu rywalizujące o dużą nagrodę pieniężną.

Jednak po niezwykle rozczarowujących wynikach oglądalności po wyemitowaniu w marcu ubiegłego roku, stacja ujawniła, że ​​została zawieszona.

Informator powiedział telewizji słońce: „Nie będzie to szokiem dla nikogo w branży telewizyjnej, ponieważ wzrost i upadek są powszechnie uważane za bardzo kosztowną porażkę”.

Channel 4 potwierdził, że odwoła popularny reality show Rise and Fall, który powstał jako rywal serialu BBC The Traitors.
Chociaż program prowadzony przez Grega Jamesa (w środku), którego produkcja kosztowała miliony, nie powróci z drugą serią.

„To jedna z najdroższych produkcji nadawanych przez Channel 4 w ostatnich latach, ale pokładano duże nadzieje, że uda jej się wykorzystać część energii Zdrajców i od razu stała się hitem, kiedy została wyemitowana w 2022 roku”.

„Istniała niewielka szansa, że ​​po raz kolejny postaraliby się, aby Rise and Fall stało się wielkim hitem, ale w obecnej sytuacji C4 nie może usprawiedliwić wydawania milionów na projekt, który prawdopodobnie nie uzyska dużej oglądalności”.

Kanał 4 od kilku lat odczuwa spadek przychodów z reklam, a w maju jego udział w oglądalności wyniósł 4,48%, co stanowi najgorszy wynik od czterech tygodni w 41-letniej historii kanału.

Szefowie odwołali już programy takie jak SAS Who Dares Wins, czyli po prostu Hollyoaks i dzienny program Steph's Pack Lunch.

Rzeczniczka Channel 4 powiedziała: „Rise and Fall to fantastyczny program, z którego byliśmy bardzo dumni i który przyciągnął liczną publiczność”.

„Ale Channel 4 skupia się na nowościach i chcemy zrobić miejsce na kolejny wspaniały pomysł na nową rzeczywistość”.

„Chcielibyśmy podziękować Gregowi i utalentowanemu zespołowi, który przygotował to bardzo zabawne i innowacyjne przedstawienie”.

Seria opowiada o tym, czego potrzeba, aby dostać się na szczyt – jak zdobyć władzę, jak ją utrzymać i jak ją wykorzystać, aby wpływać na innych.

READ  Żyjąca rodzina królewska: ultimatum Harry'ego w sześciu słowach do koronacji króla Karola, gdy ujawniono plany | Królewski | Aktualności
Po wyjątkowo rozczarowujących wynikach oglądalności po wyemitowaniu 18 odcinków w marcu ubiegłego roku, stacja ujawniła, że ​​została zawieszona.

W ciągu miesiąca 16 osób rozpoczęło grę, aby rywalizować o wygraną aż do 100 000 funtów.

Podczas gdy niektórzy z nich sprawowali władzę w apartamencie jako władcy, pozostali pracowali jako dostawcy cateringu w piwnicy, tworząc fundusz nagród, który mógł wygrać tylko władca.

Po 18 epizodach zwycięskich wzlotów, brutalnych upadków i brutalnych łapówek na szczycie pozostaje tylko sześciu sędziów – Matt, Muse, Eddie, Rossi, Ramona i Sydney.

W finale sędziowie musieli polegać na Graftersach i powracających upadłych sędziach, aby zapewnić sobie miejsce w ostatniej czerwonej sali.

Na początku tego roku Eddie Fulford został pierwszym zwycięzcą serii Channel 4.

Menedżer sprzedaży oprogramowania z Devon odniósł zwycięstwo, po tym jak znalazł się w pierwszej dwójce wraz z kierowcą dostawczym z West Lothian w Sydney.

Eddie uściskał Sydney, gdy wywołano jego nazwisko, i powiedziano mu, że zabierze do domu nagrodę pieniężną w wysokości 85 610 funtów.

Po zwycięstwie Eddie powiedział: „Dziękuję bardzo, w tej chwili brak mi słów… Chyba potrzebuję kufla szampana…”

Seria to gra o tym, co trzeba zrobić, aby dostać się na szczyt – jak zdobyć władzę, jak ją utrzymać i jak ją wykorzystać, aby wpływać na innych
Szefowie zrezygnowali już z takich programów jak SAS Who Dares Wins, pozostało tylko Hollyoaks i dzienny program Steph's Pack Lunch

„Patrzę na tę grę jak na analogię do życia. Pokazała mi, że wyścig wygrywa się powoli i równomiernie, a na tym świecie nie zawsze trzeba być psem zjadającym psa…

„Nigdy nie szło mi dobrze w szkole, nigdy nie byłam na szczycie swojej klasy i czuję się, jakbym była na szczycie swojej klasy. O mój Boże!”

Wicemistrzyni Sydney powiedziała: „Mam tylko nadzieję, że będzie ze mnie dumna, gdy moja córka to obejrzy.

„Ale wiesz, Eddie zasługuje na zwycięstwo i udowodnił to przez cały czas. Jestem bardzo szczęśliwy, że wygrał.