Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

10 nowych trendów dla WWE po Royal Rumble 2024

10 nowych trendów dla WWE po Royal Rumble 2024

Los czeka Cody'ego Rhodesa; Ostatnia szansa CM Punka; Ostatni taniec Romana Reignsa?

Napisał: Jimmy Kennedy

Odpowiedź na pytanie, dokąd WWE skieruje się dalej po sobotnim meczu Royal Rumble, jest bardzo prosta: Elimination Chamber. W rzeczywistości poprawną odpowiedzią na krótką metę byłoby Monday Night Raw. Zespół kreatywny i załoga Triple H nie biorą wolnego, wznosząc toast za kolejny sukces w Super Bowl – przygotowania do WrestleManii trwają Natychmiast.

Kto miałby to w inny sposób? Nie, Rumble 2024 nie zostanie uznane za najlepsze w historii, ale wzloty były wysokie. Zwycięzcy Cody Rhodes i Bayley mogą nie mogą się doczekać wielkich meczów, które odbędą się w Filadelfii w kwietniu przyszłego roku, ale nie tylko oni zapełniają swoje konta bankowe wielkimi meczami w ten emocjonujący weekend.

Nowsze twarze, takie jak Jade Cargill i powracający mistrzowie, jak Andrade, również będą chcieli wziąć udział w Manii. Tymczasem walczący bracia będą walczyć, aby raz na zawsze załatwić sprawę, a kolejna wielka gwiazda będzie musiała wykorzystać wyprawę Chambera do Australii, aby zrealizować swoje niegdyś wydawałoby się niemożliwe marzenia.

Zarówno fani, jak i członkowie WWE mają mnóstwo rzeczy do zatopienia. Zatem po Rozróbie to właśnie w tym kierunku zmierza moloch dowodzony przez Łowców.

jesteś gotowy?

10. Gwiazdy NXT przechodzą do głównego rosteru

Carmelo Hayes, Braun Breaker, Tiffany Stratton, Roxanne Perez – to nazwiska gotowe do podjęcia kolejnych kroków na Raw lub SmackDown. Większość z nich osiągnęła wszystko, co było do zrobienia w rozwojowej marce NXT, więc nadszedł czas, aby Shawn Michaels zobaczył, jak latają w głównym rosterze. HBK musi być dumny z tego, co zobaczył na Royal Rumble.

Ostateczna decyzja w sprawie ich przyszłości należy jednak do Triple H. Albo sprawi, że wyjazdy Carmelo do telewizji SmackDown będą na stałe, albo wyrzuci go z powrotem do NXT po więcej akcji. oczywiście że nie. Hayes, podobnie jak Bricker, Stratton i Perez, jest gotowy, aby ruszyć dalej. To ten facet od jakiegoś czasu.

READ  Księżniczka Charlotte wychodzi z podstawowej stylizacji, którą miała od dzieciństwa | Królewski | Aktualności

Czas to zrealizować.

Oczywiście inną alternatywą jest zaczekanie przez Tripsa do zakończenia WrestleManii, aby właściwie wprowadzić tych pracowników na Raw i SmackDown w pełnym wymiarze godzin. Jest teraz wiele do pogodzenia, ale pozytywne reakcje fanów, jakie spotkała cała czwórka w sobotę, są zachęcające dla WWE.