Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zdobądź stylowy smartwatch od Fossil z prawie 50% zniżką dzięki Amazon Prime Day

Zakupy w ostatniej chwili Amazon Prime Day oferty smartwatcha? Fossil ma kilka ofert, w tym jedną, która obniża prawie o połowę cenę katalogową modelu Fossil Gen 5E.

Widzieliśmy wiele amazon prime day oferty na smartwatche, ale poszli szybko — umowa Fossil Gen 5E jest nadal ważna i jest zbyt hojna, aby ją uruchomić. Zegarek działa pod kontrolą Wear OS, systemu operacyjnego Google, który łączy się z telefonami z systemem iOS i Android. Jeśli szukasz oferty Prime Day w ostatniej chwili na stylowo wyglądający smartwatch, nie szukaj dalej:

Kopalne Gen 5E 44 mm: 249 127,30 USD na Amazon
Kup inteligentny zegarek Fossil Gen 5E 44 mm z 49% zniżką w ramach oferty Amazon Prime Day. Ten smartwatch WearOS ma 1,2-calowy wyświetlacz Always On o rozdzielczości 416 x 416, ponad 24 godziny pracy na baterii, GPS i wiele trybów śledzenia zdrowia i kondycji. Zauważ, że ta oferta to duży 44mm.Zobacz ofertę

Fossil Gen 5 Carlyle Inteligentny zegarek: na amazon | 44 mm | GPS | 295 252,50 USD
Ten wysokiej jakości smartwatch Wear OS ma 42 USD, co jest rozsądnym krojem dla drogiego urządzenia do noszenia. W żadnym wypadku nie jest to najlepsza cena, jaką widzieliśmy za zegarek – w Boże Narodzenie zeszłego roku osiągnęła 139 USD – ale nadal jest to duża część zmiany.
Zobacz ofertę

Oferty Fossil Gen 5E w Twojej okolicy