Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Kolekcja XCOM 2” będzie dostępna na Androida w lipcu, aby zmiażdżyć graczy mobilnych

Gry FireaxisTurowa gra taktyczna XCOM 2 Zbliża się do Android. Port jest obsługiwany przez Feral Interactive, który przeniósł grę do iOS ostatni rok.

Po raz pierwszy został wydany w Komputer w 2016 r., a następnie porty na konsole w tym samym roku i Przełącznik Nintendo Przeniesiona w 2020 r. wersja na Androida ma „zaprojektowany mobilny” interfejs poleceń, w tym sterowanie gestami i polecenia na ekranie dotykowym.

Grupa XCOM 2 Premiera na Androidzie 13 lipca. Zawiera nie tylko grę podstawową, ale także cztery pakiety DLC: zagraniczni myśliwiA Ostatni prezent ShinaA Dzieci Chaosu, A Pakiet wojownika ruchu oporu.

Grupa XCOM 2 Będzie to kosztować 23,99 GBP / 24,99 USD, bez zakupów w aplikacji. Wstępna rejestracja do gry jest już dostępna pod adresem Sklep Google Play.

Kontynuacja udanego restartu z 2012 roku, XCOM 2 Jest to taktyczna gra turowa, która wykorzystuje generowanie proceduralne dla swoich środowisk i postaci. Jest znany ze swoich brutalnych trudności ze względu na surowe, ale „sprawiedliwe” obliczenia prawdopodobieństwa i tego, jak żołnierze w drużynie gracza mogą zostać zabici na stałe.

W zeszłym roku firma Veraxes ogłosiła XCOM: Oddział Chimer, a nagły krzyż Do serialu, pięć lat po wydarzeniach z XCOM 2. Został wydany na PC w kwietniu 2020 r., choć wskazuje na to nowe nagranie PEGI Może pojawić się na Nintendo Switch, PS4 i Xbox One.

Na początku tego miesiąca wyciekł wykaz wskazywał, że wydawca 2K on jest Mówi się, że premiera gry Marvel jest turowa i Kresy Rola, ostatni oficjalnie ujawniony jako Cuda Tiny Tina.

Uważa się jednak, że inna niezapowiedziana gra z Firaxis, która została opisana jako „XCOM z bohaterami Marvela.

Gdzie indziej Aktualizacja xCloud oferuje teraz strumieniowanie z Xbox Series X 120 klatek na sekundę w przypadku niektórych gier.

READ  Patch wtorek, aktualizacje „Wersja C”, aby kontynuować w systemie Windows 11