Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zbliżające się zamknięcie sklepu internetowego może zwiększyć atrakcyjność dwóch najważniejszych tytułów Animal Crossing dla fanów Nintendo

Zbliżające się zamknięcie sklepu internetowego może zwiększyć atrakcyjność dwóch najważniejszych tytułów Animal Crossing dla fanów Nintendo

Nadal planujesz kupić klasyczne tytuły Animal Crossing, takie jak New Leaf i Happy Home Designer? Cóż, Nintendo wkrótce zaciągnie kurtynę przed dodawaniem pieniędzy do eShopu, zwłaszcza w przypadku systemów z rodziny Wii U i 3DS. W maju firma wyłączyła już możliwość dodawania pieniędzy do wybranych eSklepów za pomocą kart kredytowych.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Chociaż użytkownicy nadal będą mogli na razie korzystać z kodów do pobierania, zostaną one wyłączone na początku 2023 roku. W rezultacie możliwości zdobycia przez fanów dwóch klasyków Animal Crossing będą bardzo ograniczone.

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Animal Crossing: New Leaf to społeczna gra symulacyjna opracowana wyłącznie na konsolę Nintendo 3DS. Z drugiej strony Animal Crossing: Happy Home Designer to gra sandboksowa, ale dostępna również na Nintendo 3DS. Jednak ten klasyk plasuje się jako jedna z najlepiej sprzedających się i zabawnych gier Animal Crossing. Fani nie będą chcieli przegapić takich tytułów.

New Leaf przewyższała wszystkie inne gry 3DS w Japonii podczas swojej premiery. Osiągnął 3 miliony kopii przed jakąkolwiek inną grą 3DS. Do końca 2013 roku sprzedano w sumie 100 milionów egzemplarzy. Happy Home Designer również radził sobie dobrze pod względem sprzedaży, czyniąc te dwa tytuły „obowiązkowym” dla fanów.

Klasyki Animal Crossing wkrótce nie będą już dostępne do zakupu

Jak wspomniano wcześniej, użytkownicy nie będą już mogli używać swoich kart kredytowych do dodawania pieniędzy i kupowania ulubionych klasycznych produktów. Zamiast tego będą musieli kupić ważny kod do pobrania z innych platform (np. Amazon) i użyć go do pobrania gier. Użytkownicy, którzy kupili fizyczne kopie gier, mogą używać ich do grania w grę, kiedy tylko chcą.

Według Nintendo, od 27 marca 2023 r. zostanie również upomniany zezwolenie na używanie kodów do pobrania w celu zakupu gier na 3DS i Wii U eShop. Następnie użytkownicy będą mogli pobierać jedynie kopie wcześniej zakupionych gier.

eSklepy będą aktywne tylko do pobierania zakupionych produktów; Wszystkie transakcje online lub korzystanie z kodów pobierania zostaną wstrzymane. Dlatego fani powinni jak najszybciej pobrać Animal Crossing: New Leaf i Animal Crossing: Happy Home Designer, aby uniknąć niedogodności.

Co więcej, po 27 marca 2023 r. użytkownicy nie będą mieli dostępu do darmowych gier do pobrania, DLC ani wersji demonstracyjnych gier. Jednak po określonej dacie użytkownicy nadal będą mogli uzyskać dostęp do gier online i otrzymywać aktualizacje oprogramowania.

Powyższe zasady dotyczą również Przejście dla zwierząt Tytuły dostępne na Wii U. Trzy przykłady to Plaza, Wide World i Amiibo Festival. Dodatkowo upewnij się, że masz inne gry na Nintendo 3DS i Wii U, o których zawsze marzyłeś!

Reklamy

Artykuł jest kontynuowany pod tą reklamą

Planujesz wkrótce kupić jakieś klasyki Animal Crossing? Daj nam znać w komentarzach!

Obejrzyj tę historię: Najwyżej oceniane gry Nintendo wszech czasów